ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


sakai: ” Aj ne njurgaj, ti si Panonski mornar a ne neki tamo kukuruzar….[thumbsup]” panonski fazan sa majicom na plavo-bijele prugice i sa sidrom istetoviranim na bocki [smiley]

znaš što mi je palo na pamet … idem tražiti neki indeks vozarina po rijekama …
[thumbsup]

I love the Smell of Profits in the Morning

fazan:
pa kaj ne postoje neke vozarine za Dunav i tamosnje slepove? Navodno ima neki Dunavski Lojd ili tako nestoo…

febo: ti si vec drugi koji me danas pitao sto nisam otisao na spavanje… hej, jos cu ispasti zgubidan…

Tuna: sam se ti sprdaj, a kladim se da covjek svakodnevno vesla po slavonskim rijekama, onako ponosno i gordo, sveudilj privlaceci tamosnje puce…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ubit će nas derbyshire koliko smo otišli u OT …

I love the Smell of Profits in the Morning

aj da se malo vratimo na temu i podsjetimo:

[color=blue]Ovako ce nas Marin Drzic (handy) zaploviti….[/color]

http://www.splashvision.com/Video/10388_Second-Diamond-53-ship-launching-in-Nasico.html

[color=blue]Ulazite u znanje![/color]

Fazane,nemoj biti ljubomoran sto ATPL dobija ovakve ljepotice!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

boli me dupe

I love the Smell of Profits in the Morning


sveudilj privlaceci tamosnje puce…

nisu puce, vec su snase,
puce su u Zagorju?!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

e sad ga i ti zatrkelja… meni su puce i koke i tocka!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ako koji rasutoteretaš zaluta do osijeka, neka zna da će platiti 0,28 € / t lučkih pristojbi za uporabu obale …

nema zezancije kod nas … nije to kina pa da se slavi nova godina … pare na sunce ili furaj za apatin …

I love the Smell of Profits in the Morning

Jel netko zna kako se zove Mariova baba? Pa Baba Gatara! To vam sve govori.

Hogar vozi Volvo


Jel netko zna kako se zove Mariova baba? Pa Baba Gatara! To vam sve govori.

a kako mu se zove deda?

I love the Smell of Profits in the Morning


Jel netko zna kako se zove Mariova baba? Pa Baba Gatara! To vam sve govori.

dobra
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

ne bi htio biti prost, al kad je tu nas slavonski Fazan i kad je vec Hogar spomenuo Maria, padne mi na pamet Satan Panonski i njegova najpoznatija pjesma (pokoj mu dusi)….

Faz, jel to nakanada za Zimsku luku ili?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close