ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo ja sam uzeja proslu sedmicu 500 komada jer volim sanjkanje. Nije mi odgovarao ovaj rast ocekivao sam da ce dole,ali sta je tu je. Ako krene dole kupujem jos.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Maratonac

Koje je godine oporavak vozarina, ako može odgovor?

P.S.

Nemoj se ljutiti.

Pozdrav.

vaše pitanje pokazuje da nemate pojma ni o čemu ili samo provocirate.,ali vrlo je vjerojatno da ako danas kupite do kraja godine nećete biti u minusu 50% kao na belju.,
[/quote]

Veliki broj godina krize u brodarstvu, a ne zna se kada će završiti, vidim djeluje pogubno i na neke forumaše, zato nemoj biti ljut, možda neke godine dođe do oporavka i u brodskome sektoru.

P.S.

Koliko si u plusu na AP-i?
Pozdrav.

Može li mi netko odgovoriti zašto je sve predivno kad je danas prodano preko 1600 kom.
Tko je veći tuljan…ovi što kupuju ili ovi što prodaju.
ps.
nemam navedene dionice

A BALVANA!!! :) :) :)


Ludnica, 5583 Panamaxi a 400 kn je dionica bila na vozarini od 16500.

pa to ti je bilo prošle godine. ove godine će na vozarinama 16500 cijena biti 800 kuna. dogodine još jednom ista priča a cijena opet duplo. a onda će 2016 početi oporavak pa konačno svi budu mogli kupovati bez straha.



Ludnica, 5583 Panamaxi a 400 kn je dionica bila na vozarini od 16500.

pa to ti je bilo prošle godine. ove godine će na vozarinama 16500 cijena biti 800 kuna. dogodine još jednom ista priča a cijena opet duplo. a onda će 2016 početi oporavak pa konačno svi budu mogli kupovati bez straha.
[/quote]

[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]


Može li mi netko odgovoriti zašto je sve predivno kad je danas prodano preko 1600 kom.
Tko je veći tuljan…ovi što kupuju ili ovi što prodaju.
ps.
nemam navedene dionice

ja mislim na period od 2-3 godine, ovi šta prodaju da su tupani 99.99%, kao šta sam mislio i pred godinu i pol, dvije.

ajde ti nama objasni zašto je netko kupio tih 1.600 komada 🙂
daj podjeli sa nama jel ima još koja dionica na ZSE koja je na 0.3 BV sa sličnom perspektivom, naravno da ne ovisi o HR gospodarstvu i recimo bankrotu HR?

Bugs

Gdje vidiš perspektivu sa ovakvim vozarinama, i koje će godine doći ta perspektiva.
Panamaxi roknuli sa oko 16000 na nedavno oko 4000, a ovdje se druka o perspektivi.

trolanje do iznemoglosti… kad malo bolje razmislim, to je trolovima i u opisu ‘posla’



Ludnica, 5583 Panamaxi a 400 kn je dionica bila na vozarini od 16500.

pa to ti je bilo prošle godine. ove godine će na vozarinama 16500 cijena biti 800 kuna. dogodine još jednom ista priča a cijena opet duplo. a onda će 2016 početi oporavak pa konačno svi budu mogli kupovati bez straha.
[/quote]

svak čast kolega georgija, odličan smisao za šalu i sarkazam ali ujedno i jedna situacija koja bi se vrlo lako mogla dogodit.,


Može li mi netko odgovoriti zašto je sve predivno kad je danas prodano preko 1600 kom.
Tko je veći tuljan…ovi što kupuju ili ovi što prodaju.
ps.
nemam navedene dionice

odlično pitanje. najgore što se može dogoditi je ovoliki promet na ovolikoj cijeni.


Bugs

Gdje vidiš perspektivu sa ovakvim vozarinama, i koje će godine doći ta perspektiva.
Panamaxi roknuli sa oko 16000 na nedavno oko 4000, a ovdje se druka o perspektivi.

roknuli i ??? i dionica je narasla od siće na preko 3 milje pa opet roknula, pa? možda će opet roknuti, kompanija bankrotirat? tko to zna.
ja neznam koliko bolestan moraš biti da pišeš o nekoj dionici koju nemaš, koja niš ne valja?? pa okreneš se onoj koja valja 🙂 pa ima ih valjda 🙂

izgleda da ni tebi nije lako, ili si izgubio gadne pare ovdje pa non stop visiš ovdje iako dionica niš ne valja po tebi, ili je ovo jako dobra dionica pa je toliko u negativnom kontekstu prikazuješ da bi mogao ući

Bugs

Čemu nervoza, pa nitko nije nekome kriv što je zaglavio u brodarima.
Tvoje pisanje razumijem veliki su se gubici nakupili u brodskome sektoru(dugo godina traje kriza), treba biti optimista možda neke godine krene i brodarima.

New Report

Close