ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

investmir

Nema ovdje emocija, što je netoćno u mome pisanju, prošle su godine neki drukali kada su panamaxi bili na 15000, a nakon toga vratili su se na oko 4000, kada sam ja prošle godine pisao da kriza u brodarstvu traje i dalje neki su to ismijavali, da bi nakon toga zašutili kada su panamaxi počeli rokati sa oko 15000 prema oko 4000.
Sada se opet neki javljaju a panamxi oko 5300.

Kada je oporavak u brodarstvu koje godine i koliki je višak brodskoga prostora?

sutra BDI preko 1000?

hahaha, al ga druka ovdje cxy2012, a zaboravio je na belje koje mu tone i tone [emo_smijeh]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

nemže čovjek sve stići[emo_smijesak]

Baltic Dry Index rises Thursday with 8.2 per cent. to 942 points

šteta što sutra burza ne radi..

Kosor1

Na Belju tebe imamo, samo nešto si stao.

Pozdrav.


sutra BDI preko 1000?

To je kao nešto dobro,he,he?

I danas porast. Statistika ipak ne laže. Kreće razdoblje rasta kao i prošle godine u slično vrijeme.
http://www.dryships.com/pages/report.asp

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

http://www.dryships.com/pages/report.asp
nek se nađe

Ludnica, 5583 Panamaxi a 400 kn je dionica bila na vozarini od 16500.
Kako neki imaju kratko pamćenje…mnogi će se nasanjkati.[emo_ooooo]

Lojtra@
Samo gledaj i uči… [emo_namigusa]

prošle je godine snažan rast bdi-a također započeo sredinom 8 mj i trajao do kraja godine.,nadam se da će se ta situacija ponoviti i ove godine.,zapravo iskreno se nadam da će ovogodišnji rast i bdi-a i dionice biti još snažiji.,uz to mislim da bi i privatizacija jdpl mogla posredno imati velik utjecaj i na cijenu atpl u slučaju da obvezujuća ponuda bude izdašna jer bi i to bila neka vodilja i orijentir podcijenjene vrijednosti atpl.,naravno i dodatni novac na burzi koji bi dioničari jdpl sigurno barem dijelom tada prebacili u atpl.,

New Report

Close