ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Maratonac

Koje je godine oporavak vozarina, ako može odgovor?

P.S.

Nemoj se ljutiti.

Pozdrav.

Maratonac

Koje je godine oporavak vozarina, ako može odgovor?

P.S.

Nemoj se ljutiti.

Pozdrav.

Ma ne ljutim se, kaj bih se ljutio…[emo_cool]

Ove godine cky2012, ove godine. Gledaj od 10. kolovoza, pa nadalje. Bit će ti jasnije.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

XceeD

Gledam ja već nekoliko godina, a neki stalno pišu “sad će samo što nije”,”strpite se”, “iduće godine” he,he.

Pozdrav.

To ti je bilo sve do ove godine. Sad je konačno došla ta godina.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

XceeD

Tako su neki govorili i prethodni godina, pa vidimo koliko su pogodili.

Ovo nije pogađanje, nego znanje.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

cxy, nemoj se ljutiti, ali jako si zločest… ili uopće ne razumiješ o čemu govoriš, ti izaberi.

cijene na spotu su jedno, a cijene iz time chartera na recimo godinu dana su nešto sasvim drugo.

na istoj onoj stranici su ti i prosječne time charter cijene za određeno razdoblje.

a ATPL uglavnom ostvaruje još bolje cijene od prosječnih, jer ima mladu i kvalitetnu flotu – pogotovo ice panamaxe.

dakle, ATPL *ne* vozi po 5300 $/danu… to je cijena koja se danas može postići na spotu… a na spotu su samo stare rage koje nitko ne želi uzeti u time charter.

to je trenutno tako, a ako naglo skoči potražnja, onda i naglo skoče spot vozarine… nekad i toliko da se brodari kockaju pa ostavljaju neke brodove na spotu, čak i kad imaju priliku dobiti povoljan TC ugovor.

kolega zašto se mučite to pisat on to zna samo zaj….a

XceeD

Pa i ovi su govorili da su znalci pa su debelo promašili.

mikan, nemojte se obazirati uopće na cxy. ne isplati se, čovjek pojma nema o brodarstvu, baš kao i ja, s tim da je po prirodi kavanski političar što ja nadam se nisam. uglavnom, ništa nećete izgubiti gubitkom njegovih postova.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ma ništa, cxy gledaj i prati. Nemam ti što više reći.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close