ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u novom fearnleys weekly reportu:

Worth mentioning is India´s plan to start an infrastructure boom just like China and to invest Usd 1 trillion by 2017. This will surely affect the dry bulk trade for the future.

a tu je detaljnije.

http://www.ecoconstruction-india.com/read/modis-smart-cities-strategy-has-potential-to-transform-indias-economy-and-competitive-landscape-says-ihs-report-

Žao mi je što potencijalni kupci ne shvaćaju da danas mogu kupiti dionicu ATPL po cca 350 kn. Idući tjedan će je morati plaćati 360 i više kuna, a tjedan nakon toga još i više….
Vlak je polako krenuo…neće odmah juriti, ali će svakim danom karta biti sve skuplja…

obično ATPL nakon dužeg kiseljenja na dnu potegne 15-20%…vidjet ćemo hoće li se povijest ponoviti

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


Žao mi je što potencijalni kupci ne shvaćaju da danas mogu kupiti dionicu ATPL po cca 350 kn. Idući tjedan će je morati plaćati 360 i više kuna, a tjedan nakon toga još i više….
Vlak je polako krenuo…neće odmah juriti, ali će svakim danom karta biti sve skuplja…

Ispravak netočnog navoda. U slučaju znatnijeg rasta BDI-a danas (oko 14.30 sati), karta za vlakić će već danas biti 360 kn i više. Molim da navedeno uvažite. Hvala.


Žao mi je što potencijalni kupci ne shvaćaju da danas mogu kupiti dionicu ATPL po cca 350 kn. Idući tjedan će je morati plaćati 360 i više kuna, a tjedan nakon toga još i više….
Vlak je polako krenuo…neće odmah juriti, ali će svakim danom karta biti sve skuplja…

moj frend zna čovjeka koji je čuo da su neki brokeri pričali kako je atpl-r-a znao biti i 400 kn.

Ako se ne varam, danas je GS. Ukoliko je neko od forumaša bio, molio bih da komadić ugođaja u par crtica podijeli i s nama.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Maratonac

Nisi pisao o vlakiću kada su vozarine-pamamaxi ronili sa oko 15000 na oko 4000, a nisu ni sada puno veći oko 5300.

Dionica je bila oko 400 kada su panamaxi bili oko 15000, sada pananaxi oko 5300, a dionica oko 350, da nije malo velik nesrazmjer.

Osim drukanja koji je razlog za promjenu.

dionica oko 400 – panamaxi oko 15000

dionica oko 350 – panamxi oko 5300

cxy@

Vidjel buš ti nesrazmjer kad opet panamaxi dođu na 15.000, kolika bu cijena dionice… [emo_cool]

pa naravno 400[emo_cool]

gledam sada promet dionicama i ne vjerujem da je trenutno ATPL no.1 po prometu ??

pa to nije bilo od vrag zna kad? možda su brodari i ona došli u žižu interesa, ova zlatka koka nakon svih ovih turbulentnih godina i finog rasta turističkih tvrtki?? ajd fino, iako bi mi bilo draže da ostane još koji mjesec na ovim ili nižim razinama

Treba samo malo proučiti kretanje krivulje cijene i lako je uočiti da tu postoje neka pravila tijekom godine (sukladno ponašanju BDI-a). Svatko tko to učini, znat će kuda će cijena sada s obzirom na doba godine.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Maratonac

Nisi pisao o vlakiću kada su vozarine-pamamaxi ronili sa oko 15000 na oko 4000, a nisu ni sada puno veći oko 5300.

Dionica je bila oko 400 kada su panamaxi bili oko 15000, sada pananaxi oko 5300, a dionica oko 350, da nije malo velik nesrazmjer.

Osim drukanja koji je razlog za promjenu.

dionica oko 400 – panamaxi oko 15000

dionica oko 350 – panamxi oko 5300

Neman ja što vidjeti nego samo ukazivam na brojke.

Pa nisam ja kriv što su duže vremena vozarine padale i došle vidimo do kojih razina, a godina lagano prolazi.

Kada je oporavak vozarina koje godine?

New Report

Close