ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ tenis
Kad bude, javim.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

http://www.platts.com/latest-news/shipping/london/atlantic-handysize-dry-influx-of-cargoes-pushing-21024464

Shipping sources said some charterers are already booking forward front-haul cargoes from USGC to China for October. Numbers have been heard at $44/mt, which translates to a time-charter rate of $17,000/d. With current spot rates comparatively low at $12,000/d for a 58,000 dwt Supramax, charterers have been keen to get vessels booked in for later dates now, sources said.


@ tenis
Kad bude, javim.

Znači nikad!

Izvješće odlično ….BDI u komi a cijena na 0,3 BV !!kaj češ bolje za šoping , neko to koristi . …..Graham preporučuje kupnju dionica koje su ispod 1,5 !! …..kad tad dionica mora doći na BV….gospari su na diskontu sada zapravo ..


Umro je Ante Jerković. Moguće je da njegovi nasljednici ne drže mnogo do držanja dionica.
http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=28866#.U-IATqOxOho

bože koji si ti lik??? ante je preminuo pred pola godina a ti sada stavljaš post???
šta sada će svi masovno prodavat jer će familija prodat sve na 0.3BV da bi ti mogao nešto kupit,, iako dionica niš ne vrijedi, kako kažeš,,, eh, stvarno ***obrisano***

btw. budući da je sad u điru državna prodaja hotela, maestral, imperial… i da su turisticke dionice fino odradile rast,,,
jel netko u zadnje vrijeme radio procjene imovine po dionici u hotelima koje ima ATPL? po koliko ih vode u BV, a koliko je to u odnosu na ove procjene države za navedene natječaje?

šta stojiš stalno tu s tih 200 komada na asku …strašilo fondovsko …jesi proziran ..pozdravio te mamić …

postavite se na kupnji,mislim da je to rješenje.


šta stojiš stalno tu s tih 200 komada na asku …strašilo fondovsko

e pa ako je pišljivih 200 komada postalo strašilo, onda je vrijeme da se ZSE ugasi i zatvori

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



šta stojiš stalno tu s tih 200 komada na asku …strašilo fondovsko

e pa ako je pišljivih 200 komada postalo strašilo, onda je vrijeme da se ZSE ugasi i zatvori
[/quote]

pa po ovom jadu od prometa nažalost trenutno je …inače kad okrenemo prema gore ..pomest će ga ko da ga nema ..

5 firmi na cijelom ZSE radi pozitivno i među njima gospari a vi ju rušite ko blesavi ..koja ste boleština …totalna …i doba kad vani burze probijaju sve granice
uništili ste ovu na ovaj jad i čemer …dobro veli kolega sa ingre …zse mafija ..pozdravljam vas mamičevom …sve zajedno…moroni

@janlana
Koristis li stop loss ili ides samo u loss pa dok ide,ide??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close