ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


iz minusa u plus.,gubitak prvog kvartala od 26,6 mil kuna pretvoren u polugodišnju dobit od 33,6 mil kuna????….

dobit iz poslovanja?
ili od prodaje brodova? jer to je onda neka druga priča

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

@nikolson

Neka pati koga smeta…

pomorstvo 33 milje uplus
hoteli na pozitivboj nuli, a tek prvo pulugodište

Ostvarena dobit Grupe pripisan imateljima kapitala matice iznosi 31,8 milijuna kuna, a čini ga 33,6
milijuna kuna dobiti pomorstva, te 1,8 milijuna kuna gubitka hotela i 0,015 milijuna kuna gubitka
Atlant travela. U istom razdoblju prošle godine gubitak je iznosio 30,6 milijuna kuna

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


@nikolson

Neka pati koga smeta…

pa kulturno pitam, zar je problem odgovoriti?
dobit je iz poslovanja?
ili od prodaje brodova?

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Po meni izvjesce nista narocito. Kako bi mi rekli nit prdi nit smrdi.Imam ovu dionicu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



iz minusa u plus.,gubitak prvog kvartala od 26,6 mil kuna pretvoren u polugodišnju dobit od 33,6 mil kuna????….

dobit iz poslovanja?
ili od prodaje brodova? jer to je onda neka druga priča
[/quote]

DOBIT JE DOBIT A POSLOVANJE BRODARA IZMEĐU OSTALOG ČINI I PRODAJA BRODOVA.ako su pri tome amortizirani znači čistu dobit valjda.,pardon zbog velikih slova gore.,

Podatak o dobiti od prodaje brodova čuvaju za kraj godine (godišnje izvješće). Onda možeš mislit kamo će sad ova dionica…

a frende ..nije bitno …brodovi se ionak stalno kupuju i prodaju ..ali ako je dobit na ovim razinama BDI.ja …kaj bu tek kad se oporavi u 4. kvartalu ..:-)

Sad se i dobiti gleda dlaka u jajetu. Tko će vas zadovoljit.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

istina, izvješće nije ništa posebno ali je pozitivno i čini se da su plovidbom gubili puno manje ili ništa za razliku od prvog kvartala.,i dalje u najgorim mogučim uvjetima vozarina ova firma i dalje dobro balansira i jednostavno “odbija” gubiti novac.,štoviše, i u kriznim su godinama bilježili dobit ili mali i podnošljiv gubitak s obzirom na stanje u brodarstvu.,ovo izvješče sigurno nosi optimizam.,

Dali ja to dobro vidim ili je neka greška… ? Kako je moguće da je
IZVJEŠTAJ O PROMJENAMA KAPITALA za period od 01.01. do 31.03.2014 identičan sa IZVJEŠTAJEM O PROMJENAMA KAPITALA za period od 01.01. do 30.06.2014 ??
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ATPL-R-A


Sad se i dobiti gleda dlaka u jajetu. Tko će vas zadovoljit.

nije dlaka u jajetu jer velika je razlika da li je dobit nastala redovnim poslovanjem ili je to izvanredni prihod

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close