ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

u ponedjeljak bi moglo izvješće za prvi kvartal.,neznam ni sam što očekivati ali nadam se izvješću koje će napokon biti jak vjetar u jedra rastu.,ako prihod od prodaje brodova bude uključeni u q1 vjerajem da će tako i biti uz očekivanje da su i plovidbom ostvarili neku ljepu zaradu.

EVO PONOVO MAJSTORA NUDI SE PO 360.

mogao je prosipati između 390-410 …kaj sad prosipava po 360 ? ..glupo …
enivej ..mi čupkamo pomalo po 357….nama dobro ..


EVO PONOVO MAJSTORA NUDI SE PO 360.

zanimljiva je ova situacija.,prometi su i u padu i u rastu mali ali su obilježeni jednom situacijom koja se več nekoliko puta ponavlja.,kada je dionica bila oko 400 i vidjelo se da daljnje snage za rast nema netko kupuje na stotine komada.,sada je situacija obrnuta.,čini se kako ni prostora ni razloga za daljnji pad nema no netko prodaje stotine komada.,neznam je li to slučajnost ili se netko s nekim igra i pretače ili sam ja nešto umislio, no situacija je veoma slična i ponavlja se pri kraju svakog rasta i pada.,

Dobro primjećeno hugh.
Ovaj koji kupuje na 400 me podsjeća na naše mirovinske fondove. Ali za ovog koji prodaje na 360 nemam ideja.



EVO PONOVO MAJSTORA NUDI SE PO 360.

zanimljiva je ova situacija.,prometi su i u padu i u rastu mali ali su obilježeni jednom situacijom koja se več nekoliko puta ponavlja.,kada je dionica bila oko 400 i vidjelo se da daljnje snage za rast nema netko kupuje na stotine komada.,sada je situacija obrnuta.,čini se kako ni prostora ni razloga za daljnji pad nema no netko prodaje stotine komada.,neznam je li to slučajnost ili se netko s nekim igra i pretače ili sam ja nešto umislio, no situacija je veoma slična i ponavlja se pri kraju svakog rasta i pada.,
[/quote]

jel netko pratio izvještaje is SKDDa,? da se vidi tko se igra, i meni se čini da to jedna ekipa prebacuje parsto komada, vamo-tamo

Cerp na broju dva je povećao broj dionica za 83 a PBZ na broju 10 za 500 komada. Nadalje sa vrha stare zgrade je skinut natpis ATLANTSKA PLOVIDBA. Dakle promjena ima.


Dobro primjećeno hugh.
Ovaj koji kupuje na 400 me podsjeća na naše mirovinske fondove. Ali za ovog koji prodaje na 360 nemam ideja.

Nije to ni cudo s obzirom da na burzi uvijek vladaju strah i pohlepa.
I jedno i drugo nas tjera na glupe poteze.
Mislim da nema dionicara koji barem jednom i sam nije postupio tako.

jel ima tko neko mišljenje kako bi se prodaja teškaša mogla odraziti na prihodovnu i rashodovnu stranu?


jel ima tko neko mišljenje kako bi se prodaja teškaša mogla odraziti na prihodovnu i rashodovnu stranu?

Po meni od tog broda biti ce efekt jedno 10 milijuna kuna neto dobit.
U knjigama se vodio jedno 26-27 milijuna(procjena), a mogli su dobiti jedno 36-37 milijuna(procjena).
Ovih 10-tak milijuna razlike ce se vidjeti kao dobit tog razdoblja.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

da, moglo bi biti tako nekako, iako cijene teškaša nisu tako transparentne kao bulkera.

trina je vjerojatno prodana (ili će biti prodana) u Q2?

a više sam mislio na prihode i rashode od poslovanja. recimo, koliko je od 460 mil troškova godišnje moglo otpadati na trinu i frauke i koliko su mogli prihoda donositi.

Nema trgovanja

New Report

Close