ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li kakvo objašnjenje o trenutnoj cijeni?

Netko prodaje dionice zbog rješavanja stambenog pitanja?

Po ovoj cijeni kompanija ima stabilnu vlasničku strukturu. Ali ima i druga strana medalje.

Ovde kao da je firma pred bankrotom.. hahaha Smirite se i nemojte gubit živce, po ko zna koji put Vam to napominjem..Neki dan sam spomenuo zašto ATPL ne bi dala pismenu interes za JDPL kad ono oni poslali za HMST.. Znači vizija se ima i novaca za daljnjaulaganja se ima, kako uturizmu, tako i u brodovima.. Što ako stvarno preuzmu HMST, pa ovo sad cca 400 kuna će bit smiješno (već je i sad).. u turizmu su pokazali da znaju, turziam im donosi plus u poslovanju a s HMST samo bi još više pojačali poziciju u Dubrovniku kojem sezona traje skoro i cijelu godinu.. Nije nagovor na ništa

Gledajući kako se vozarine i ostale stvari kreću u brodarskom sektoru, njima bi bilo bolje da ozbiljno shvate ovu opciju preuzimanja HMST.. 🙂 🙂

jučer supra jednogodišnji

Mar-26 Ocean Freedom 2010 55,771 HMM USGF WORLD WIDE 30Mar 15,500 $/Day 9-11 Months

panamaxi svi čvrsto oko 14.500.

ne kužim kolike ti chartereri očekuju vozarine u drugom dijelu godine da im se isplati sada potpisati po 14.500 dok je na spotu 8-9000?

valjda su se svi napušili onoga istog na čemu je GE [emo_beztona]

Gorgija,ne možeš uzimat charter iz US Gulf kao referencu jer su od tamo uvijek daleko najvece vozarine,spot bude i duplo veci od ostatka svijeta.
Đe na webu sad gledas vozarine kad platou ne radi?

Da, to bi i mene zanimalo. I što uopće bi s Platouom? Valjda im se ne da više podatke objavljivati besplatno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ima ih bar zasad još ovdje. ali samo za period TC. i nema za manje kategorije od handymaxa.

http://www.clarksons.net/sin2010/markets/Default.aspx

i u weekly reportu capital link shippinga se svaki tjedan može naći bar neki sažetak, uključujući i FFA.

Drys pao s 5 $ na 3,14 $. Atpl bila cca 400 i sad je 400.
Da nema jdpl sad bi atpl bila na 250 kn ali ne kužim, ona se ne privatizira, tj. ne prodaje. Ne kužim kupce, naravno.


Drys pao s 5 $ na 3,14 $. Atpl bila cca 400 i sad je 400.
Da nema jdpl sad bi atpl bila na 250 kn ali ne kužim, ona se ne privatizira, tj. ne prodaje. Ne kužim kupce, naravno.

kolega, a kada je DRYS bio 5$?

ja pak vidim da je DRYS 28.03.2013. bio 2,04$, a ATPL 363 kn. danas je DRYS 3,14$, a ATPL 395 kn

Točno 5.
http://finance.yahoo.com/echarts?s=DRYS+Interactive#symbol=DRYS;range=1y

Brodar Safe Bulkers je nakon arbitraže u Londonu dobio povrat od škvera za otkazanu novogradnju 31.8 mUSD i kamatu 4.5 mUSD.Dobra vijest za atlantsku.

New Report

Close