ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

mislim da je pitanje dana kada će preskočiti 400,00 kn

pa i danas je bila preskočila.samo ako ovako nastavi stiže nas jadroplov.

samo neka Jadroplov raste…ta lova će se djelomično prebaciti kod nas kad tamo ponestane goriva. Oni koji vole brodare ostat će u brodarima ali više neće biti interesa za ostajanjem u Jadroplovu kad se odradi privatizacija, čak mislim da će tamo u jednom trenutku nastati bežanija i značajan pad cijene…kada bi se u ATPL uložilo par miliona kn cijena bi otišla za čas gore jer nema nekih značajnih količina na ovim razinama, pola prometa se odnosi na prosipanje iz šupljeg u prazno kako bi se navuklo male na prodaju.
Ovo je zdrava kompanija sa izglednom budućnošću i kad jednom stvari ozbiljnije krenu biti će užitak gledati onima koji su unutra, a tjerat će na plač one koji propuste ući na vrijeme…

Uskoro je i revizija indeksa. Gotovo sigurno ulazimo u CROBEX10 umjesto Petrokemije.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

vani nastavak brutalnog tuluma započetog još prije nekoliko dana.,e sad več zaostajemo da se i iz aviona vidi.,

kakva je situacija vani sa brodarima[emo_ooooo][emo_ooooo]

Gledajući vani ovaj rast Atlantska plovidba bi trebala biti na min 500 kuna.
Da ne spominjem podcijenjenost o kojoj sam već pisao. Mislim da bi i kompanija trebala razmišljati o punjenju trezora ako to već nije a nije sigurno odradila. To bi dodatno stabiliziralo dionicu i bio poziv ulagačima koji razlikuju ovu kompaniju od građevinara.

O kojoj podcijenjenosti vi pričate?! Kad joj je Nav blizu tržišne kapitalizacije, a ima panamaxe koji su s ovim vozarinama svaki dan u minusu. Hoteli im koliko zaraduju ne mogu pokriti ni radnike na kopnu iz brodarstva.
Neka neko izračuna Nav ako ne vjeruje. Lako je pričati o zavjerama. Malo treba i digitron u ruke.

moegreen, vi ste ga očito izračunali… pa zašto ste takvi? podijelite to s nama!
kad sam ja izveo svoj amaterski pokušaj, bez straha i srama sam to stavio ovdje.


Uskoro je i revizija indeksa. Gotovo sigurno ulazimo u CROBEX10 umjesto Petrokemije.

Što bi to točno značilo za samu dionicu?? Hvala

Danas je kupnja pojacala…, a BDI je krenuo polako, ali sigurno..B-)


O kojoj podcijenjenosti vi pričate?! Kad joj je Nav blizu tržišne kapitalizacije, a ima panamaxe koji su s ovim vozarinama svaki dan u minusu. Hoteli im koliko zaraduju ne mogu pokriti ni radnike na kopnu iz brodarstva.
Neka neko izračuna Nav ako ne vjeruje. Lako je pričati o zavjerama. Malo treba i digitron u ruke.
Moje osobno mišljenje je da pričate gluposti.ali dobro jednom možda ako kupite priča če vam biti skroz drukčija.

New Report

Close