ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čime se vi zamarate ne mogu vjerovat. Za ne platit porez imate razne mogućnosti. Ja kupujem dionice na dvije osobe koje nisam ja da platim što manji porez. Ali i da nije tako radije bi dividendu i sa plaćenim maksimalnim porezom nego da ne dobijem dividendu. Danas će izvještaj i po kretanju cijene nadam se da će danas dionica u pozitivnu blokadu.

dobro kaže sokrat, nije ovo ni tema a ni trenutak da baš danas spamamo temom poreza. sunseekers, o tome je sve objašnjeno u čl. 39 i 40 zakona o porezu na dohodak. bugs, govorimo o porezu na dohodak, oporezivanje igara na sreću je drugo.

Izgleda da ce atpl opet po obicaju izvjesce pustiti poslje 3 sata


da li je sutra objava FI ??

Praksa je da ga objave krajem radnog vremena, pa će popodne konačno to biti meritum a ne isključivo razina dnevne promjene BDI.


Čime se vi zamarate ne mogu vjerovat. Za ne platit porez imate razne mogućnosti. Ja kupujem dionice na dvije osobe koje nisam ja da platim što manji porez. Ali i da nije tako radije bi dividendu i sa plaćenim maksimalnim porezom nego da ne dobijem dividendu. Danas će izvještaj i po kretanju cijene nadam se da će danas dionica u pozitivnu blokadu.

Kolega, kaj Vi ne možete spavat?

Pa nemam problema sa snom, nikakvih, neznam na šta mislite?

umjesto da se raspravlja o porezima bilo bi zanimljivo čuti kakva su vam očekivanja od FI ?

bilo kakva dobit bila bi izvrstan rezultat a gubitak manji od planiranog zadovoljavajući.,

http://www.dryships.com/pages/report.asp

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/JZUgBr3fP1wPgecVcBg28Q==.pdf

Ala ga tele s tim FI-em. Hoće li to prije kraja trgovanja?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

istina, malo pretjeruju sa tim triler vremenom za objavu izvješća.,zadnje izvjšće je bilo pola sata prije kraja trgovanja.,

New Report

Close