ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm, pitanje za upucene: Koliki postotak brodova trenutno ne vozi? Koliki dio flote stoji? Ne mislim na ATPL, nego u svijetu?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Zeleni se u pre-marketu
DryShips Pre-Market: 53.99 Up 1.56 (2.98%) as of 9:10AM ET on 01/17/08
Diana Shipping Inc. Pre-Market: 21.32 Up 0.20 (0.95%) as of 9:03AM ET on 01/17/08

http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS
http://finance.yahoo.com/q?s=DSX

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Alamo: ” Derbyshire: ” Potrosnja: Handysize 28000 mt – 18-20 tona dnevno Handymax 44000 mt – 23 – 25 tone Panamax 75000 – 30 – 34 tone Izmedju toga interpoliraj. Danasnje cijene goriva: Rotterdam – 340 $ po toni Singapore – 355 $ pmt” Derby, ako bi mogao objasniti kako ste došli do ove 23-25 tona za handymaxe. [smiley] ” Jednostavno. imam ih 5 pod kontrolom. 4 Mitsubishi makinje i jedna Sulzer. Na 13.5 milja nakrcani trose 25-28 tona.

Zato sam i pitao, jer 23t ne može trošit, jedino da pliva pored mene. 28t već da, i više.
15%razlike našim račundžijama nije mala stvar, ako gledaš godišnje, ako brod nije u čarteru.

Pessimism Is Your Friend


[/b].” Zato sam i pitao, jer 23t ne može trošit, jedino da pliva pored mene. 28t već da, i više. 15%razlike našim račundžijama nije mala stvar, ako gledaš godišnje, ako brod nije u čarteru.

brzo plivas ribo [lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Hm, pitanje za upucene: Koliki postotak brodova trenutno ne vozi? Koliki dio flote stoji? Ne mislim na ATPL, nego u svijetu?

evo za Atlansku plovidbu:

ATLANTSKA PLOVIDBA DUBROVNIK

ATLANT FRAUKE u Santa Marti, ATLANT REGINE u Hong Kongu, ATLANT SVENJA u Puerto Cabellu, ATLANT TRINA u Singapuru, CITY OF DUBROVNIK u Karachiju, GETALDIĆ u Shanghaju, GUNDULIĆ 17. siječnja u Terneuzenu, IMPERIAL u Haldiji, JADRAN 29. siječnja u Lanshanu, KOLOČEP u Ravenni, KONAVLE u Puerto Bolivaru, LIBERTAS u New Orleansu, MLJET u Darrowu, MOKOŠICA 13. siječnja u Rijeci, OLUJA 17. siječnja u Columbia Riveru, ORSULA u Port Arthuru, PELJEŠAC u Tuzli, PETKA 16. siječnja u Porto Trombetasu, SVETI NIKOLA I 16. siječnja u Ulsanu, SVETI VLAHO 16. siječnja u New Orleansu, ŠIPAN u Fosu.

Ode opet ispod 3000. Ja sam malkice dokupio. Pitam se koliko još može dolje!

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Ode opet ispod 3000. Ja sam malkice dokupio. Pitam se koliko još može dolje!

Može dok god ‘debileo’ ne istovari ono što je planirao [sad]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Baltic Dry Index (BDI) -443 6472

skype - ivek1234

Ma daj Ivek, ne moj nas opet plašit s BDI, i ovak sam u onoj stvari zbog korekcije.
U 11. mjesecu me iznenadila, ali sad sam se dobro naoružao.
Kešovinom. [lol]

Pessimism Is Your Friend

tko je jamio jamio
al budete vidjeli sutra

Postanite Eu-robovi

Nema brodara koji se ne zeleni

Diana Shipping Inc. DSX 21.39 +0.27 (1.28%) 1.59B
TOP Ships Inc. TOPS 2.57 +0.04 (1.58%) 83.02M
Aries Maritime Transport Limited RAMS 6.70 +0.39 (6.18%) 190.95M
Excel Maritime Carriers Ltd EXM 27.77 +0.67 (2.47%) 550.79M
DryShips Inc. DRYS 54.39 +2.17 (4.12%) 2.01B
Quintana Maritime Limited QMAR 16.40 +0.18 (1.09%) 939.39M
FreeSeas Inc. FREE 5.07 +0.02 (0.39%) 34.54M

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

iako me indeksi ne zanimaju previse, upravo je nevjerojatno kako Capesitze ide dolje zadnja dva dana po vise od 10%!

New Report

Close