ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 03:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.dryships.com/pages/report.asp

Op, op , opa…[emo_palacg]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


http://finance.yahoo.com/quotes/DSX+DRYS+EGLE+EXM+FREE+GNK+nM+OCNF+SEA+QMAR+BHO+TRMD+ESEA+TBSI+TOPT+PRGN+GDOCF.pk+dnord.co+torm.co+gogl.ol+ceco.ol+bel.ol+jin.ol/view/v1
prekrasan oporavak [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg] zaista prekrasan…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Josef, hvala vam na ova dva posta!
ja sam dosad mislio da vani brodari isključivo padaju! samo čekam da se koji počne tržiti za manje od 0 dolara!

Ovdje nikog ne interesira nestanak jednog vlasnika od 56 000 dionica iz prvih deset. Nestanak je misteriozan jer se tolika izmjena dionica nije dogodila na ZSE.
Kako je to izvedeno mimo trgovinske platforme i pod kojim uvjetima? Ja sam ušao u Atlantsku plovidbu misleći da je ovdje sve transparentno, međutim ovo me pokolebalo.

@Sokrat

Ajde da ti pomognem malo…

4. PBZ D.D. 56.539 4,05% – ovo je bio zbirni skrbnički račun, recimo da je jedan od klijenata na tom zbirnom računu imao 38.304 dionica i te dionice preselio sa PBZ-a na skrbnčki Zabe dobio bi ovu situaciju koju imaš sad…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Koliko ja znam taj PBZ skrbnički je imao migraciju dionica sa danom 17.01.2014.,na SKDD ,a kako kolega Stardust piše onaj dio od 38.304 je prebačen na ZABA skrbnički,dok je ostatak završio na privatnim računima u SKDD, taku da se u biti ništa važno za trgovanje nije niti desilo.

Da li će ovdje država otpuštati dionice kao na Belju?
Molim odgovor.

E stvarno, šta je sa drugom opcijom koja je istekla krajem siječnja? Nisu poslali obavijest da su je iskoristili, a ne vjerujem da nisu. Zna li netko?

Vjerojatno ćemo saznati za koji dan u FI.

vidićemo sljedeći petak na FI


@Sokrat

Ajde da ti pomognem malo…

4. PBZ D.D. 56.539 4,05% – ovo je bio zbirni skrbnički račun, recimo da je jedan od klijenata na tom zbirnom računu imao 38.304 dionica i te dionice preselio sa PBZ-a na skrbnčki Zabe dobio bi ovu situaciju koju imaš sad…

I sad mu se lakše rješavati preostalog dijela dionica sa 100% zarade kad nije u prvih deset. Bez imena i prezimena. Ja sam za transparentnost da se zna tko kupuje. Ako imaš kapital kupuj, prodaji nema straha ako imaš pokriće. Ovako Belforta ima i na ZSE i to nitko ne kontrolira. Skupio 56 000 dionica vrlo povoljno i sada je to trebalo kapitalizirati pa je malo nezgodno to raditi kad si u prvih deset i onda se 38 000 prebaci na ZABU a preostalih 20 000 ostane na PBZeu (prvi ispod desetog) i sada će u hladovini na uloženih 4 000 000 kuna fino uzeti 8 000 000 i eto ti naše burze. Mislim da je ovdje jasan i pad na 200 i rast na 400. A vi se bavite opcijama.

http://finance.yahoo.com/q?s=drys

[emo_namigusa]

Kako posluju hoteli?

All money is a matter of belief

New Report

Close