ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma jeste kolega serislav žabokrečina ali pogledajte malo naloge na kupnji kao da ih je nizao pinokio.Ljudi su naučili posao baš u ovoj žabokrečini.Ostavite drys po strani to je kao da uspoređujete Ingru i Strabag,sad sam malo pretjero nek bude Viadukt.

AFRIČKA ŠLJIVA- NE PADA! ŽENE ZNAJU!

@ markgoto

Ne previše laprdati, bolje ti je ne pisat ništa, nego svašta, pa se sramotit.

ne shvačaj to osobno da je tako kako ti kažeš jučer i danas otišli bi bar 6%

Trostruko usporio rast Panamaxa u odnosu na jučer..tko se nije skrio…[emo_palacd]

Nema tu zime, report za ovaj kvartal će biti brutala, u odnosu na ove prije, naravno. Vozi se po prosječno 13 000 USD, otprilike, zasad. Inače bi trebalo puno bolje za neku jaču cijenu.

P.S.

1. Tko to podiže bid za po 1 lipu? Tko su ti macani?
2. Usudio bih se reći da na cijelom ZSE nema više od 500 000 kn novca koji se vrti okolo i stvara dnevni promet od 1 do 2 milijuna. Ostalo je neki off shoot kad uleti s nekim većim iznosom, kao ovo za HT tu i tamo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://finance.yahoo.com/quotes/aal.l,blt.l,rio.l,bhp,vale,rio,drys,dsx,egle,exm,gnk,nm,esea,sblk,fro,prgn,tk,dnord.co,torm.co,wbulk.ol,gogl.ol

vidi se neimaština na zse.. ili će se možda preko vikenda vadit sve iz madraca i čarape… 🙂

da je pa vidija bi iskrcavanje.

žabokrečina ili ne, još tri godine ovakvog rasta meni sasvim dosta. a da li će DRYS na kraju biti bolji od toga, vidjet ćemo. za DSX se mogu kladiti da neće.

na zse se vidi budalaština, a ta neimaština je proizašla iz budalaštine., treba pogladati samo današnji promet na diokiu,ihg i ingri pa ga usporediti s atpl.,

većina sa diokija bi rekla da je bolje burek svaki tjedan, nego teletina ispod peke jednom godišnje!! ja više volim teletinu od bureka!!


na zse se vidi budalaština, a ta neimaština je proizašla iz budalaštine., treba pogladati samo današnji promet na diokiu,ihg i ingri pa ga usporediti s atpl.,

sigurno zbog rasta BDI-a. rekli su im da je to leading indicator a i da se tu prevozi građevni materijal pa oni izveli zaključke [emo_zloban]

New Report

Close