ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znam samo sve sto se pojavilo na 3000 kn je kupovano…sad neznam jesu fondovi ili…..

Ma kupovale po 3000 ovakve budale kao ja, a sutra će biti po 2800. Tako mi i treba kad nemam strpljenja čekati.


Ma kupovale po 3000 ovakve budale kao ja, a sutra će biti po 2800. Tako mi i treba kad nemam strpljenja čekati.

ne brini frende i ovo ti je odlična cijena. a ako imaš novaca sutra kupi još malo

gledan ovo cudo na brodarima i nista mi nije jasno. razumin da trenutno drys gubi na vrijednosti, rade na spotu, ali ovoliko me cudi.
kina i indija usporile uvoz zbog pregovora o cijeni zeljezne rude(kazu trose svoje zalihe), potraznja za prevozom pala,guzve i cekanja u lukama isto, cijene isto, to mi je jasno ali koje to veze ima sa npr.imperijalom i libertasom,

a sad , novi brodovi ne padaju s neba; kad zavse pregovori po logici opet sva flota u pogon opet guzve u lukama opet gore vozarine,

kina i indija tek su u zamahu netko je to usporedio s europom nakon 2 svj rata.

ako ovo sto pisen imalo ima veze s mozgon onda je ovo sto se događa onda je problem ocito u glavama(kao svojedobno u monikinoj) onih koji jeftino rasprodaju atpl i jdpl.
opasno je ovo krdo
[cry]


Ma kupovale po 3000 ovakve budale kao ja, a sutra će biti po 2800. Tako mi i treba kad nemam strpljenja čekati.

doci ce i to sa iskustvom[proud]
ja danas nisam kupovao jer mislim da jos ide dole
a skolu sam platio kada je pocela u 11 mjesecu padati sa 3700 i dosla do 2700,a ja nadokupljivao na 3400 i 3300[undecid]

Pa nije li logično – situacija je trenutno loša, ali može se svaki čaš okrenut. Zato neki veliki koji imaju puno krate pozicije, a neki drugikoji ulaze kupuju po ovoj cijeni, ali su spremni i za dokup niže.


Warren: ” Ma kupovale po 3000 ovakve budale kao ja, a sutra će biti po 2800. Tako mi i treba kad nemam strpljenja čekati. ” doci ce i to sa iskustvom[proud] ja danas nisam kupovao jer mislim da jos ide dole a skolu sam platio kada je pocela u 11 mjesecu padati sa 3700 i dosla do 2700,a ja nadokupljivao na 3400 i 3300[undecid]

I ja se danas suzdržo od pravog ulaska, samo malo bocno po 3000.Mislim da ću i sutra, ali samo malo….
Bit će tu još plača….. kakav promet…

bok vam.[shocked]

I'LL BE BACK

majko mila božja i svi sveci, ovo vani na brodarima je i gore neg sam očekivo! [cry]


majko mila božja i svi sveci, ovo vani na brodarima je i gore neg sam očekivo! [cry]

A majority of stocks in the sector are currently trading at values about half of their all-time highs — most of which were set just a few months ago.

A gdje smo mi daleko od toga!?


ja danas nisam kupovao jer mislim da jos ide dole

Po meni, to vrijedi za cijeli market. Ja sigurno necu zuriti a vi kako hocete. Mislim da ce biti brodara po cijenama koje se danas ne usudim niti izustiti. Jesam u ATPL, ne prodajem ali definitivno cekam. Ovo ce trajati. Samo ne ulecite glavom bez obzira u bull trapove. Danas su se jasno vidjeli na nekoliko dionica koje sam pratio. Fondovima pomalo ponestaje likvidnosti. Protrgovana je gomila obveznica u zadnjih 60 dana. Uzmite i to u obzir.

skype - ivek1234

…kako ono ide ona: …“oj, živote što me snađe , sve su moje potonule LAĐE…”

jedino dokup može ublažit malo stvari, samo kad krenuti u akciju pitam ja vas

[cry][rolleyes]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


…kako ono ide ona: …“oj, živote što me snađe , sve su moje potonule LAĐE…”

jedino dokup može ublažit malo stvari, samo kad krenuti u akciju pitam ja vas

[cry][rolleyes]

Jos ne sutra bu opet lom. BDI tone ko kamen a DRYS si pogledajte sami, ne usudim se niti napisati:

http://finance.google.com/finance?client=ob&q=DRYS

skype - ivek1234

New Report

Close