ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bugs

gdje je kraj sa ovakvim vozarinama i novogradnjama.

i? gdje je problem, godina više,manje

ti bi prodao dionice sada po ovim cjenama? mislim tih 148 milja, ne mislim na 50-100 komada pa da eventualno uhvatiš 10,20,30% niže

šta bi sa tih 148.000 komada ili ajmo reć sada 40mil kn, oročio po 3%? kupio nekretnine koje su još uvjek precjenjene? kupio neku drugu dionicu koja je još više podcjenjena, a da je odlična i relativno sigurna kompanija?

Bugs

Koja godina više manje, koliko već traje kriza u ovome sektoru i gdje će završiti firme iz ovoga sektora to je pitanje.


predikcije za ove rezultate cape-ova su bile na reportu prije cca 2 mjeseca , craig je govorio da to ništa ne znači. e moj craig …..

Vidim da niko ne posta:
http://www.dryships.com/pages/report.asp
da – 1000 [emo_ooooo] – e moj falco dugo ćeš ti čamit ovdje



predikcije za ove rezultate cape-ova su bile na reportu prije cca 2 mjeseca , craig je govorio da to ništa ne znači. e moj craig …..

Vidim da niko ne posta:
http://www.dryships.com/pages/report.asp
da – 1000 [emo_ooooo] – e moj falco dugo ćeš ti čamit ovdje
[/quote]

ne boj se ti za mene.gledaj ti sebe .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



predikcije za ove rezultate cape-ova su bile na reportu prije cca 2 mjeseca , craig je govorio da to ništa ne znači. e moj craig …..

Vidim da niko ne posta:
http://www.dryships.com/pages/report.asp
da – 1000 [emo_ooooo] – e moj falco dugo ćeš ti čamit ovdje
[/quote]
Craig ti si kupio stan i rješio problem stresnog buljenja u cijenu ove neperspektivne dionice. To što ti cijena nekretnina pada iz dana u dan to nema veze ali je glavno da nema vizualne prezentacije. Vranjo i Cx su ušli u top ten Belja i sad su tamo praktički gazde bez lisnice. U tome je i draž burze da paničare tjera u krivu stranu i gubitke, inače svi bi se obogatili slušajući mog prijatelja Vranju što on žarko želi. Ali jedno im je zajedničko a to je iskrena briga što će biti sa nama koji smo ostali u AP. Eto čamit će ovdje Falko ali čamit ćeš i ti Craig do zadnjeg Falkovog dana na AP. Tad ćeš na ATH kupiti dionice AP upravo od njega nadajući se da ćeš tako najlakše pokriti izgubljeno na kupljenoj i prodanoj nekretnini. [emo_euro][emo_euro][emo_euro][emo_palacg]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

@KT1R2
Nemam pojma odakle Vam takva kalkulacija, kamo sreće da uvijek gubim na dionicama ko na atpl-r-a..
Jedini problem kod atpl-r-a je bio što mi je lova bila smrznuta godinu i pol [emo_smijeh][emo_plazi]….
Što se tiče nekretnina – nemam pojma odakle Vam mišljenje da ću više popušit negon ulaganjem u brodarstvo:
1. oporavak se nekretnina već lagano događa u svijetu – u svijetu nekretninu ne može svatko priuštiti i normalno je da ljudi budu u podstanarstvu – vjerujte mi oni koji sanjaju 1k eur-a po m2 osrednje gradnje u zg to neće nikad dočekat.
Ja iznajmljujem stan vrijedan 47,5k eur-a i dobivam po 1.8 k kuna mijesečno – recimo da sam taj novac uložio u atpl-r-a dobio bi frišku figu + par sijedih jer mi se kapital topi…
2. 17 dana bdi raste a niste ni prismrdili 320 kn, ja bi se ozbiljno zabrinio kako će se pad bdi-a odrazit na cijenu dionice (možda bude ko i kod rasta ali čisto sumnjam)

ti si kupio na ath pa pametujes sada..a konacno dno nije ni blizu…

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

http://www.zse.hr/default.aspx?id=46475

Rekao bih odlično za Atlantsku. Sad ima puno više kombinacija u igri. Može ugovoriti nove brodogradnje po puno povoljnijim uvjetima uz minimalnu preduplatu, može pokupiti jeftine do 5g stare brodove ili jednostavno ostati u cash poziciji. Možda je uprava i predvidjela ovo pa je zato onaj 2+2 opcijski za gradnju Handy-ja. Ulazimo u završnicu s pješakom a možda i dva viška.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

@Craig
kolega, sami ste napisali da ste kupovali na prosjeku 1000 kn,
a prodali po cca 360 kn
kritike za ulaganje u nekretnine Vam je dao Kormilar, a ne ja.
Osobno smatram da trenutno ulaganje u gradnju pogotovo u turizam je mnogostruko isplativije nego u dionice. što i osobno radim.
imam dionice ATPL ( one su mi osovina) i dobro se nosim sa njima
Također imam još neke dionice, neke sam imao, pa više nemam i vrlo sam zadovoljan trenutnim stanjem portfelja.
Uostalom svaka škola se plaća zar ne zmajki?

Otkazali gradnju brodova, konačno dobra vijest.

New Report

Close