ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@inverter
pa kaj se nisi ti pohvalio kak si prodao ispod 300

U tankerskoj ne cvjetaju ruže:
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/q74nQPvlU1BDdt7qIF0vNg==.pdf
izvanredna sjednica povodom najevećeg gubitka u povijesti grupe…
Netko atpl-r-a želi postavit na fer vrijednost ali ako bdi nastavi tonit pitanje je da li će to moć skoro provest…
Ali jedno je sigurno ovo je dionica za strpljive ako ne u ovoj i idućoj bit će profita u 2016 🙂

sad će biti brzo izviješće nemojte mi samo pasti u depresiju nakon objave

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

kakva depresija.jedino obnavljanje gradiva

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

[emo_ooooo] kakva tarapana – ovaj od 500 kom ne bježi – junak 🙂

Svaka čast kupcu sa 500 kom, pokazivao im je neki dan 316 kn i preplašio zečeve i sad fino jeftino skuplja.

Lojtrice ovo ne sluti na dobro – žitarice opet rone – kuruza danas – 50 %, bdi će opet ronjat…
A opet ja vjerujem da smo pri kraju ove godine na 400 🙂

EXM jučer tokom dana padao – 17% a na kraju završio na nuli!!!?

Petstotara je ušla na 345 kn. Sad cijena opet može ići gore. A veselja.

http://www.hellenicshippingnews.com/News.aspx?ElementId=35cfc725-1721-4048-969b-732b56068b5e
efikasnost pri potrošnji goriva – dal novi supramaxi od atlanske imaju efikasnu potoršnju goriva ?

Kad kupiš novi auto, vjerojatno troši manje nego onaj star 10 g. 🙂 A brodovi su ti kao i auti..

Je al atlanska je kupila nedavno supramaxe (imaš modele auta iz 2007 koji su isto novi :)), izgleda da će ova kataklizma s brodarinama potrajt još par godina a preživjet će oni koji će uspjet reducirat operativne troškove.

New Report

Close