ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hebemti, al smo se namucili,

a tek Vijeku, nadam se da nije za crnu listu,
obrisao bih ja ovih par posteva, al nemrem…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Sve 5. Obicni misunderstanding [thumbsup]


hebemti, al smo se namucili, a tek Vijeku, nadam se da nije za crnu listu, obrisao bih ja ovih par posteva, al nemrem…

he-he. prvo ga pro..ereš a onda bi brisao. nema toga, što se kaže to se i misli. nisu te tako učili u pionirima
[bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Febo, ajd još negdje večeras napiši 23 posta pa da proslavimo 1500. post.
BTW, šta ti je to u čaši.
I ne blatimo više temu.

Pessimism Is Your Friend

Dobro dobro dosta o mom autu. Pricajmo malo o … ATPL-u 🙂

he-he. prvo ga pro..ereš a onda bi brisao. nema toga, što se kaže to se i misli. nisu te tako učili u pionirima
[bye]


[lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Febo, ajd još negdje večeras napiši 23 posta pa da proslavimo 1500. post. BTW, šta ti je to u čaši. I ne blatimo više temu.

23 posta
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

[lol]

Pessimism Is Your Friend


Dobro dobro dosta o mom autu. Pricajmo malo o … ATPL-u 🙂

doobraaaaa[thumbsup] [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

tehnicka je losa, ali to ne mora asolutno znaciti, svaki, pa i najmanji fonda, da ne spominjem jace investitore mogu raz’ebati svaki hrv.. TA[yawn]
uostalom mirovinci su lupali na 3500[tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


vipy: ” evo, ja sam pomislio da ti imas atpl, (kao i davids), a da bi alien htio uloviti nekog panicara, skupa s knechtom ” I na kraju se ispostavilo da ste totalno fulali. [bye] Alien se nikad nije bavio lovom na panicare ni navlacenjem, pa nece niti ubuduce jer mi to ne treba. A sto se TA cini i dalje mi se ne svidja a pojasnit cu i zasto. MACD u silaznoj putanji presijeca SMA sto je sell signal, momentum je u padu, RSI kaze da se ulazi u prekupljenu zonu. Uzak bollinger samo oznacava da je u proslom periodu osciliranje cijene bilo minimalno i ne govori hoce li cijena gore ili dolje. Sve u svemu, po mom skromnom misljenju, ovo nije graf koji bi mi dao buy. Ispravite me ako grijesim. Casha imam 1/3 portfelja no u svjetlu ovakve TA, brodara u USA i BDI trenutno mi ATPL nije izgledni kandidat za kupnju. Ne za sad.

Kakva rasprava!!!! Inače se slažem da MACD presijeca SMA, no čini mi se da ide na gore. Što kažu neke kolega kod nas TA ništa ne znači no vidjet ćemo… Imam ATPL i jako vjerujem u nju kao i u IGH…


[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


…………. Taman prije Miha Pracata… Živjeli!

Ostaje li 11.01.08. kao datum porinuća ?

New Report

Close