ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iako ti ne vjerujem ( a to je ionako moja stvar), isprika ako sam u krivuuu

Moze li pojasnjenje sto mi ne vjerujes? Usput prelistaj malo topic “Sto smo danas trzili” kad mi isto tako jedan forumas nije vjerovao kad sam napisao da sam kupio PTKM pa da vidis kako sam ga razuvjerio. Meni to nije problem jer nemam niti volje niti potrebe lagati i sa cime sto napisem.

hej, hej kakve su to svadje i to oko TA? pih!

Momci, oba vas postujem i nema razloga za takvo prepucavanje… Alien ima danas razloga za zapiti se: Ahonen po PETI put! Viva Soumi!

Vipy, sve ce to doci na svoje – neka ljudi odu kod Tode, vracat ce nam se na visim razinama… [proud]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

vipy:
“Iako ti ne vjerujem ( a to je ionako moja stvar), isprika ako sam u krivuuu

Pa zar ti ovo nije dovoljno?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

@ wiking – pa to i pricam. Graf mi nije cisti sell signal, no definitivno mi nije buy. Kak bi se reklo ni vrit ni mimo, no ak vec se mora birat kam ce onda prije da ce po grafu vrit malo.

@ sakai ma nema svadja. Samo razmjena misljenja koja mogu biti i suprotna. Usput, drazi su mi japanci jos uvijek. [thumbsup] Morat cu ponovit svoj odlazak k njima bar jos jednom.

@ vipy – ne jer isprici stoji “iako ti ne vjerujem” a nije mi jasno sto mi ne vjerujes?

A ne bi nas trebalo uopće iznenaditi ako nastavimo s laganom korekcijom uzrokovanom izvlačenjem para za Todorijadu, naravno na malom prometu kao i zadnjih dana. Barem ćemo niže dokupljivati naše miljenice. Iako mislim da je svima jasno da ispod 3400 više ne ide! Možda će čak trajati i manje od tjedna, jer ono ludilo ne može trajati vječno. Hm, ovo mi sve izgleda kao u doba prije HT-a, ali i tome je jednom došao kraj!


@sakai
, vratio sam se, bio je samo dvotjedni izlet, baš je bilo lijepo nešto i zaraditi na Todorijadi i ponovo ući malkice niže. Taman prije Miha Pracata…
Živjeli!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

pa zar ja tebi moram vjerovati [shocked]
to je ipak moja stvar, zar ne,
i kakve to uopce ima veze da li ti vjerujem ili ne vjerujem, nismo u braku
[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


pa zar ja tebi moram vjerovati [shocked]
to je ipak moja stvar, zar ne,
i kakve to uopce ima veze da li ti vjerujem ili ne vjerujem, nismo u braku
[lol]

Pa naravno da ne moras ali ono mogu li ja saznati sto mi ne vjerujes? Bar to? Pitam jer ne znam u sto u onom mom postu o objasnjenju TA se ima za vjerovati ili ne vjerovati pa mi ni tvoja recenica nije jasna. Nista vise. Niti cu umrijeti zbog toga a neces ni ti. Samo je nekorektno nekome na javnom forumu napisati da mu ne vjerujes sto u prijevodu znaci “ti lazes” a onda ne pojasniti isto. OK?

geee… TA unosi razdor u ATPL[lol]


@Misko
, nisam ni sumnjao u tebe, al nemoj javno….[proud]

Sto se Mihe tice, nisam siguran da ce on poluciti “boom”, ako dodje do rasta (nemam pojma?) prije ce biti to zbog nekih drugih stvari…


@Alien
.. ma ja volim i Fince… fino oni mogu popit[thumbsup]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ma ne vjerujem ti da ne bi kupio atpl, (pa ne kazem da lazes?!)
-u medjuvremenu si i sam napisao da nisi siguran
-te si objasnio svoje stajaliste,
-napisao sam ispriku
malo smo otisli off topic, zar ne

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


ma ne vjerujem ti da ne bi kupio atpl, (pa ne kazem da lazes?!)
-u medjuvremenu si i sam napisao da nisi siguran
-te si objasnio svoje stajaliste,
-napisao sam ispriku
malo smo otisli off topic, zar ne

A to? Pa u TA kaj govori nisam ziher jer mi ne daje ciste signale. No da npr sutra imam namjeru ATPL kupovat nemam. Pricekat cu ipak razvoj situacije jer mi je maglovita sad. Bez daljnjeg da mi je ATPL miljenica [thumbsup]

Aliene,

ja ti vjerujem[kiss]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

I ja isto [smiley].

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close