ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 23:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



pazi ovo kazu da dobit ostalih djelatnsti 5,8 a godinu prije 15,5 mil kuna.A prosla sezona u odnosu na predproslu je bila bolja.

Ti se čak niti ne trudiš i lupaš bezveze. Dobit cijele grupe u 2011. je bila 15 mil, a ne nebrodarskog dijela. Ali, tebi to nije važno – važno da ti znaš da je "lošije od očekivanog i to dosta". Komentiraš, a ne znaš osnovne pojmove i brojke.[emo_palacd]
[/quote]Ako je tako kako ti kazes da je dobit cijele grupe u 2011 bila 15 mil kuna a ove godine gubitak 74 mil kuna onda je izvješce katastrofa

dionica atpl je prosle godine u ovo doba bila oko 320 kn a a izvjesce je bilo pozitivno 15 mil kuna sada je 74 mil.kuna minusa a dionica oko 250 kn i uz to ova godina ce biti debelo u minusu pa ko je tu lud ili oni koji prodaju po ovim cijenama il oni koji kupuju.Uprava kaze da je izvjesce ocekivano ,točno da je ocekivano al loše.Pa realno je ocekivati za ovu godinu bar 50 mil kuna minusa s obzirom na vozarine i kolika cijena treba da bude to mi vi recite.Ja bi volio da su sva izvjesca na zse odlicna al triba odvojit žito od kukolja


ove godine gubitak 74 mil kuna onda je izvješce katastrofa

Sreća u nesreći je ne-brodarski dio koji ja nešto malo ublažio gubitak jer je gubitak pomorskog dijela 80 milijuna kuna. Ostanu li vozarine i dalje na sličnim razinama, gubitak će se tijekom godine produbljivati…

spalato i ini, aj počnite i tu da če u stečaj , pa zato je i tu s cijenom več zadnjih godinu jel se ovo očekivalo, a kad budu prikazali ponovo 15 milja dobiti plačat taj dan češ plačat bar 3x veću cijenu

pepe7

spalato i ekipa kojoj je atpl nikakva dionica, šta se gubite ode umisto da ste digli 20% na rastu vi se čudite ka prasac guji kako ovo kako ono.Dobro je neko spomenija kad je zatuklo sa 800 na 300 bilo je ok, ATPL ima casha jos za dvi godine losih vozarina a za druge nisan siguran,Vozarine su niske i drugima ali ovo je smišna cijena i kad pogledaš brodovi više vridu ali tebi i Erste mherima je sell off a ona u medjuvremenu naraste????

ovo nije gubitak 74 miliona nego kad jos dodamo onih 15 miliona sta su se dobila u 2011 onda je gubitak gospodo 89 miliona u odnosu na predhodnu godinu.Zasto sami sebe lazemo to su činjenice.Osobno mislim da sam ocekivao lose izvjesce al ne katastrofalno al kako sam rekao da iduca godina ce bit dobra ako bude samo 50 mil minus.Steta sta nebrodarskog sektora nema vise i on ce ove godine s obzirom na najave bit dobar ali vozarine ce ubit ovu firmu kao sve druge iz ovog sektora.Ja znam da dionicarima atpl ne odgovara ovo sta pisem ali to su činjenice

Da li je pročitao netko u izvješću da je očekivan veći gubitak brodarskog sektora a manja dobit turističkog? Dakle sve 5. Međutim izgleda da nitko od vas izvješće nije ni pročitao.



ove godine gubitak 74 mil kuna onda je izvješce katastrofa

Sreća u nesreći je ne-brodarski dio koji ja nešto malo ublažio gubitak jer je gubitak pomorskog dijela 80 milijuna kuna. Ostanu li vozarine i dalje na sličnim razinama, gubitak će se tijekom godine produbljivati…
[/quote]

gubitak se tokom godine ne može “produbljivati” jer je godina 2012 valjda završila?.,ili ipak nije?.,
dobro ste me nasmijali…..


ovo nije gubitak 74 miliona nego kad jos dodamo onih 15 miliona sta su se dobila u 2011 onda je gubitak gospodo 89 miliona u odnosu na predhodnu godinu.Zasto sami sebe lazemo to su činjenice.Osobno mislim da sam ocekivao lose izvjesce al ne katastrofalno al kako sam rekao da iduca godina ce bit dobra ako bude samo 50 mil minus.Steta sta nebrodarskog sektora nema vise i on ce ove godine s obzirom na najave bit dobar ali vozarine ce ubit ovu firmu kao sve druge iz ovog sektora.Ja znam da dionicarima atpl ne odgovara ovo sta pisem ali to su činjenice

ajd pročitajte prvu rečenicu svog posta i razmislite malo.,

Hm, kako bilo al nitko nemože demantirati da je ovo izvjesce očajno.
Sad produbljivati ili kontinuirano nastaviti sa padom mislim da je uistinu manje bitno. Zanimljivo će biti vidjeti sutra koliko će se zacrvenjeti nas brodar.


Zanimljivo će biti vidjeti sutra koliko će se zacrvenjeti nas brodar.

Crobex11, zbunit ćete ljude.
Ta, zadnjih su dana i tjedana uglavnom čitali o tome kako će cijena dionice značajno skočiti, o tome kako će se udvostručiti, utrostručiti ili čak učetverostručiti, a Vi sada predviđate kako će sutra cijena pasti!!?? [emo_zacudjen]


Da li je pročitao netko u izvješću da je očekivan veći gubitak brodarskog sektora a manja dobit turističkog? Dakle sve 5. Međutim izgleda da nitko od vas izvješće nije ni pročitao.

tebi je ovdje sve 5?!??!
gdje si učio ulagati? na ponzievoj shemi???? [emo_palacd]

New Report

Close