ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 23:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@CoRot2em
ide sad na ostale kvalitetne brodare..
Usporedi graf ATPL sa tnpl

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Imam pet naloga, ne mogu pratiti još i TNPL.

Benjamin Graham u Inteligentnom investitoru bi situaciju opisao cca ovako,,,

imaš kuću koja na tržištu vrijedi 1.150 kn,
trenutno imaš ušteđeno 700 kn, a dužan si bankama 950 kn, znači u minusu si oko 250 kn na kuću koja bi po tome vrijedila cca 900 kn, +minus šta ti sada stvara tekuće gubitke, možda 20-30kn ove jako loše 2013.godine

i “gospodin Tržište” ti prodaje tu kuću za 250 kn 🙂 ,, dali je to dobra prilika na svakom je da odluči za sebe i nije nagovor ni na kupnju niti prodaju,,,

jedino ERSTE analitičari bi tu kuću prodali za cca 200 🙂 pred mjesec, dobar signal ste dali 🙂

Dobro, kad oni misle ići s tim FI?

Atlantska plovidba godinu će zbog niskih vozarina završiti s gubitkom

Jeli slučajno moguća kakva opcija da se islati koja kuna za dividendu iz rezervi naravno,čisto kao nagrada za vjernost!?


@CoRot2em
ide sad na ostale kvalitetne brodare..
Usporedi graf ATPL sa tnpl

tnpl je ok dionica,i pala je više od atpl, al je jako troma. uvijek zadnja kreće u rast tako za ukrcat se nikad nije bio problem,al za van je muka.

idući tjedan će bit bolje...



@CoRot2em
ide sad na ostale kvalitetne brodare..
Usporedi graf ATPL sa tnpl

tnpl je ok dionica,i pala je više od atpl, al je jako troma. uvijek zadnja kreće u rast tako za ukrcat se nikad nije bio problem,al za van je muka.
[/quote]
sve istina
al neka i ona krene gore jel slab je ask…jednom kada se skine ovaj na 400…500 je odmah na 50 dionica…pfgfff

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@nBak,

samo nisi dodao da se radi o novoj kući 🙂 a ne starini koju treba rušiti ili obnavljati



Ja nastojim bit realan- bez obzira j'l imam dionice ili ne – nisam tu da nekog potičem uvjeravam itd…
A kako drukčije objasnit ovaj uzlet (da nisu našli naftu ispod nove upravne zgrade AP) ili brzinski pad s 800 na 200 (tsunami pomeo sve brodove i nekretnine)..

dok ti nadjes razlog cjena ode …a 800 kn je sada jako daleko…
280-300 da dohvatimo u ovom valu [emo_palacg]
[/quote]

tako slično i ja razmišljam ali nekako mi se ćini da bi svi htjeli uzeti tih 30-40 kn po dionici i adio.,no koliko su po vama šanse da tek na tim razinama od cca 280-300 kn igra krene dalje uz mali predah a val se produži preko te razine.,

OLUJA 41,712 BLT 96 CENTRAL AMERICA/E MED 5-10/2.2013 USD 15,000 DAILY

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

ovo sto ti pitas nezna ni baba vanga…[emo_naivan]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


OLUJA 41,712 BLT 96 CENTRAL AMERICA/E MED 5-10/2.2013 USD 15,000 DAILY

Ako neko zna ugovorit onda su to Gospari :)..
Zatvaranjem indijskih rudnika željeza, započinjanjem novog Kineskog investicijskog ciklusa+Indija će morat također uvozit Fe=moga bi BDI fino povuć…

New Report

Close