ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 20:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kormilar@ vratit ce se tvoj frend i ostali na tk kad bude dovoljno skupo..

Tesko i drzim da mu je to dobra odluka.Pored ovoga sto mu se izdesavalo na ovom trzistu osim rizika trzista ima jos puno drugih rizika/kriminala,a male ulagace ne stiti ama bas nitko.Hanfa je tu za qrac. Samo da se razumijemo ATPL imam kupovao sam je po 1800 i prodavao kasnije pa nakon onoga pada kupio nesto sitno na 2200 sto nisam prodao.I nakon toga svega ponovno kupnja na nekih 300njak nista pretjerano.I u skoroj buducnosti ne mislim kupovat makar ne dok se neke stvari ne rasciste.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



@Kormilar

da se u tom frendu ne skriva osobno promišljanje?
ako mislite da ovdje nema kruha, čemu pisanje na ovom topicu, također vidim da ste dosta aktivni i na JDPL skupa sa Techmanom, tamo oočito pušu neki drugi vjetrovi, a terget od 100 kn koji imate možda i dočakate jedne godine

Prijatelju znaš li što je najvažnije u životu?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Iz iskustva znam da je jako teško pogoditi vrh i dno. Malo je tko od nas sa foruma prodavao na 3700 ili kupovao nedavno na 200, no spadam među one što će radije kupiti na 300 ali kad budem koliko toliko siguran da ide na 600, jer trenutačno su sve opcije moguće, premda je načelno cijena smiješna ali je trend nejasan. Sjetite se onog legendarnog nogometaša Hajduka cit. “digod uđe, dogod ne uđe”, treba imati i malo sreće kao mali Radošević (Napoli)i Kovačić (Inter). U svakom slučaju nema odustajanja, I love this game, kako kaže Lopina, teći će ovdje med i mlijeko.


Iz iskustva znam da je jako teško pogoditi vrh i dno. Malo je tko od nas sa foruma prodavao na 3700 ili kupovao nedavno na 200, no spadam među one što će radije kupiti na 300 ali kad budem koliko toliko siguran da ide na 600, jer trenutačno su sve opcije moguće, premda je načelno cijena smiješna ali je trend nejasan. Sjetite se onog legendarnog nogometaša Hajduka cit. "digod uđe, dogod ne uđe", treba imati i malo sreće kao mali Radošević (Napoli)i Kovačić (Inter). U svakom slučaju nema odustajanja, I love this game, kako kaže Lopina, teći će ovdje med i mlijeko.

teklo je med i mljeko 2003- 37 kn 2007- 3700 kn ali takvo nesto nebudes vidio nikada vise na hr -tk

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ajde Inverter dok grizemo nokte i čekamo FI, provjeri tko se to malo podebljao u Top 10.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Ajde Inverter dok grizemo nokte i čekamo FI, provjeri tko se to malo podebljao u Top 10.

no intereso…out sam

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vidim.[emo_smijeh]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

gledajući fi od jadroplova ne nadam se ništa boljem ni u atpl
samo tamo je vozilo 7 brodova dok atpl ima 18 samim tim minus
bi mogao biti veći, a nadam se da ove godine neće poslati neko brod u rezalište da bi popravio bilancu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


gledajući fi od jadroplova ne nadam se ništa boljem ni u atpl
samo tamo je vozilo 7 brodova dok atpl ima 18 samim tim minus
bi mogao biti veći, a nadam se da ove godine neće poslati neko brod u rezalište da bi popravio bilancu

Ne boj se, ove godine će minus iz poslovanja malo pokriti prodaja poslovnih prostora i stanova iz nove zgrade, kažu upućeni da će biti gotova i useljena do kraja godine, nema zime

Baltic Dry-indeksen faller 0,9 prosent til 760 poeng torsdag. Det er åttende dag på rad bulkratene faller.

Capesize 7.468 dollar (- 0,4 prosent)
Panamax 5.365 dollar (- 1,8 prosent)
Handysize 6.802 dollar (- 1,3 prosent)
Supramax: 7.155 dollar (- 0,5 prosent)

Za pokrit minus trebalo bi 75 takvih zgrada:

Capesize 7.468 dollar (- 0,4 prosent)
Panamax 5.365 dollar (- 1,8 prosent)
Handysize 6.802 dollar (- 1,3 prosent)
Supramax: 7.155 dollar (- 0,5 prosent)


kad budem koliko toliko siguran da ide na 600 kn
Veliki uspjeh bi bio da ATPL u dogledno vrijeme ne padne ispod 200 kn, a ljudi ovdje sanjare o 600 kn. [emo_ooooo]

Panamax 5.365 dollar (- 1,8 prosent)

Usput:
Poslovodstvo Viktora Lenca u izvještaju ocjenjuje da su poslovne aktivnosti i ostvareni rezultati u 2012. godini pod utjecajem dugog razdoblja niskih vozarina i nezaposlenosti brodova na svjetskom tržištu, što je dovelo vlasnike brodova u tešku situaciju. To rezultira smanjenjem količine remontnih radova na krajnje potrebnu mjeru, što je dovelo do pada cijene remontnih radova za 20 posto u odnosu na 2011. godinu, kaže se u izvještaju.

New Report

Close