ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 23:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da li će Atlanska jurniti po kupovini.

Pinokio, svake godine vozarine rastu poslije lunarne nove godine, a ovako će samo još više. E sad druga je stvar što cijene brodara i u svijetu i u Hrvatskoj znaju u to vrijeme krenuti i obratnim smjerom, kao recimo baš prošle godine od sredine veljače do početka svibnja.

http://www.bloomberg.com/quote/BIDBSHGC:IND/chart

http://www.bloomberg.com/quote/BDIY:IND/chart

Neće AP nigdje, nakon izvještaja može jedino na 200. 250 kuna je za nju ko za Blanku Vlašić nedostižnih 210cm. Takva je situacija za ovu godinu možda i iduću. Nema kupnje, ovo je ping pong da se pokuša malo animirati tržište ali odgovora nema. Sa druge strane muk. Eto gospodo kako se TK uništilo, novac je sigurniji u bankama uz male ali sigurne kamate. Veli mi frend koji je prije bio zaluđen dionicama da ni u snu više na burzu a što je još napričao to nije za papir.[emo_palacd]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Kormilar@ vratit ce se tvoj frend i ostali na tk kad bude dovoljno skupo..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kako god bilo, lošije ne može. Samo treba strpljenja i polako kupovati na ovim razinama.

niste li vi kolega jučer napisali kako ste neki dan prodali dionice baš na ovim razinama cijene…..

@ hugh
Jesam, one koje sam kupio na nižoj razini. Ali imam dionica za prodati i na višim razinama. Imam i dovoljno likvidnosti za izvanredne slučajeve. Svaki dan imam aktivne bid i ask naloge. Nadam se da Vam je ogovor zadovoljavajući. Tako je kako je.

@Kormilar
da se u tom frendu ne skriva osobno promišljanje?
ako mislite da ovdje nema kruha, čemu pisanje na ovom topicu, također vidim da ste dosta aktivni i na JDPL skupa sa Techmanom, tamo oočito pušu neki drugi vjetrovi, a terget od 100 kn koji imate možda i dočakate jedne godine

A gledajte nikad nije skupo ako donosi profit i zaradu,makar plaćao i 1000 kuna, ali trenutno možda ne vrijedi ni ovih 240 kuna,vidjet ćemo izvješće.

Poznati hotel svoja vrata otvorio je 29. siječnja 1897.

116 godina hotela Imperial

http://www.dulist.hr/clanak/27151/116-godina-hotela-imperial

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Ovo je puno važnije:
Baltic Dry-indeksen faller 1,5 prosent til 767 poeng onsdag. Capesize-ratene går tilbake 1,6 prosent.

Capesize 7.499 dollar (- 1,6 prosent)
Panamax 5.462 dollar (- 1,3 prosent)
Handysize 6.889 dollar (- 1,3 prosent)
Supramax: 7.194 dollar (- 1,1 prosent)

Nekako s najoptimističnijom prognozom Atlantska bi mogla završiti 2012. s minusom od 60 milijuna kuna. No, i FI 1Q2013 bit će nevesel.

kako nisi komentira kad je raslo, ( i ja bi po 100 sta kaze Perjessus)


Ovo je puno važnije:
Baltic Dry-indeksen faller 1,5 prosent til 767 poeng onsdag. Capesize-ratene går tilbake 1,6 prosent.

Capesize 7.499 dollar (- 1,6 prosent)
Panamax 5.462 dollar (- 1,3 prosent)
Handysize 6.889 dollar (- 1,3 prosent)
Supramax: 7.194 dollar (- 1,1 prosent)

Nekako s najoptimističnijom prognozom Atlantska bi mogla završiti 2012. s minusom od 60 milijuna kuna. No, i FI 1Q2013 bit će nevesel.

neka padne .očekivano.sad da li će biti točno ta cifra ostaje vidjeti kad izađe na vidjelo. i to je to. finito.
a onda polako prema up i samo up ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close