ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa od aviona zasad, možda dogodine!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Jedan avioncic – nisam upucen, jel doletio u Hrv? (nije ovo ATGR il Tehnika da se buduce ocekivane vijesti recikliraju po isti put, a od njih jos nista)

Avion dolazi u ožujku 2008 a za godinu danda još jedan. Inaće cijela slijedeća godina je već bukirana.[thumbsup]

I noga u guzicu je korak naprijed


sakai: ” Jedan avioncic – nisam upucen, jel doletio u Hrv? (nije ovo ATGR il Tehnika da se buduce ocekivane vijesti recikliraju po isti put, a od njih jos nista) ” Avion dolazi u ožujku 2008 a za godinu danda još jedan. Inaće cijela slijedeća godina je već bukirana.[thumbsup]

Tako je dubrovnik leti gotovo 100% u 2008.
[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

U vezi kupovine brodara na NYSE – se moze preko hypo skrnickog?

[color=blue]Atlantska plovidba nastavlja prkositi BDI indeksu[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/atlantska-plovidba-nastavlja-prkositi-bdi-indeksu,5329.html

matrixe jel to mlađi brat il otac se nakupovo atpl? [lol]


Kukumar: ” sakai: ” Jedan avioncic – nisam upucen, jel doletio u Hrv? (nije ovo ATGR il Tehnika da se buduce ocekivane vijesti recikliraju po isti put, a od njih jos nista) ” Avion dolazi u ožujku 2008 a za godinu danda još jedan. Inaće cijela slijedeća godina je već bukirana.[thumbsup] ” Tako je dubrovnik leti gotovo 100% u 2008. [thumbsup]

Kolega SAKAI , nije ti baš usporedba s Tehnikom najpametnija stvar .

Kolko ja vidim ovdje , a vidim jer i sam posjedujem ATPL i ovdje se recikliraju brodovi , malo iz Kine , malo iz koreje ,malo BDI gore , malo dole . Jednom riječi , svršava se s tekstovima uzduž i poprijeko!

Nađi neku lošiju firmu za usporedbu!

Vidiš dai mi predložimo Filipecu da krene s avionima ! ?


Drys divlja danima,mirovinci,TA …[smiley]

Oops, ostavili smo se BDI i sad nam je parametar Drys. Jedini i iskljucivi parametar je trziste odnosno zakon ponude i potraznje a na nase zadovoljstvo ponuda (tereta) je jaca od potraznje (za teretom) . [proud]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


davids: ” Drys divlja danima,mirovinci,TA …[smiley] ” Oops, ostavili smo se BDI i sad nam je parametar Drys. Jedini i iskljucivi parametar je trziste odnosno zakon ponude i potraznje a na nase zadovoljstvo ponuda (tereta) je jaca od potraznje (za teretom) . [proud]

dobro ovo si okrenuo naopačke sintagmu ako sam dobro razumio.[huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Ma Jani, neda mi se raspravljati. Ja osobno imam misljenje o tome kako se pise na gradjevinarcima, ali necu to javno reci da mi “glasnogovornici” ne bi poceli i tu spamati[tongue].

Ipak, s duznim postovanjem moram reci je tvoja usporedba totalno promasena. Nikad nisam rekao da je THNK losa dionica, samo mi se ne svidja bjesomucno pumpanje reciklazom (“tzv ulaganje u znanje”) nigdje, pa niti na ATPL. Nadam se da razumijes, nije ovo islo Firmu ili njenu dionicu….

Ako si citao, kazes, ovu temu, onda valjda si zapazio moje postove i znas moj stav. Sto se tice reciklaze brodova, eh…. mozda se i malo ponavljaju, ali jasno je da ljude zanima kad ce doci Kinezi, i za koliko su iznajmljeni Korejci…jasno ti je zasto[wink]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Oops, ostavili smo se BDI i sad nam je parametar Drys. Jedini i iskljucivi parametar je trziste odnosno zakon ponude i potraznje a na nase zadovoljstvo ponuda (tereta) je jaca od potraznje (za teretom) . [proud] ” dobro ovo si okrenuo naopačke sintagmu ako sam dobro razumio.[huh]

Nisam. Jedan put trce lovac a drugi put trce zec. Ovo gore sam stavio u kontekstu broda. Trenutno vlasnici tereta traze brodove a obrnuta situacija je kad brodovi traze terete.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Sretna 2008.

opala!

New Report

Close