ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijena od 800 ili 900 če još dugo biti nedostižna.
Objektivno mišljenje kaže da bi sa prvim naznakama oporavka
vrlo brzo stigli na 350 kn
Živi bili pa vidjeli…

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI

Cijena ATPL ovisi o strukturi/ pedigreu/ kupaca-investitora….a Vi koji pratite knjige dioničara, to možete najbolje procijeniti..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


POnedjeljak bi Atpl trebala na 300 kn!
http://finance.yahoo.com/quotes/DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,Qmar

kralju [emo_palacg] [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] ma 3000 barem ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne budite previše optimistični,sprema se valić to je jasno,no konkretan oporavak brodarskog sektora još je daleko.U ponediljak ko ima muda odma ujutro po asku i što prije uzet 10-15 posto i bježi……….Kako stvari stoje ovakvih će situacija na ATPL biti još,nije vrag da ste zaboravili cijenovne fluktuacije na ovoj dionici kad se tjedno 2-3 puta moglo uzet 10-ak posto na ovoj dionici.Pamet u glavu ovdje se lako postaje dugoročni……..

Može li netko postati prvih 10 vlasnika? Trenutno imam tehničke poteškoće pa ne mogu vidjeti sam. Hvala!

@francesco ,
jasno je..valic nas i zanima ali malo veci od 10-15% ,sad je vrijeme za onaj veci ..40-50 % [emo_cool]
vidis kako erste ljepo daje kupovni i prodajni signal vec godinama [emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter,
Erste analitičari mi nikada nisu bili vodilja u trgovanju niti sam proučavao korelaciju kretanja cijene u odnosu na njihove preporuke,a šta se tiče postotaka……..kako sam napisao ovde se lako postane dugoročni……IMHO,pohlepi nije mijesto na burzi,a valića će bit……[emo_smijesak]

@francesco
erste..dosla preporuka prodati..ja se odmah stavio na kupnju ispred njih[emo_plazi] ,a bilo je i obrnuto tamo na troznamenkastoj cjeni

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

4.1.2013. 17:40
“Konkretno, Uljanik pripada sektoru dugačkog ekonomskog ciklusa, slično kao i naše ulaganje u Atlantsku plovidbu…”http://www.poslovni.hr/hrvatska/u-ovom-trenutku-ulaganje-u-uljanik-je-vrlo-mudra-investicija-226246

@inverter
ok tvoja je taktika suprotno od erste preporuke,al ja ipak preferiran neke druge načine za donosit odlukke,al ko zna možda i radimo iste poteze(ili greške) samo iz različitih razloga……

..njihovo ulaganje u Atlantsku…jesmo mi nešto propustili….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

slažem se, samo što je po asku trebalo lupati u petak

New Report

Close