ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Još uvijek ATPL vodi u prometu….

i vodit će do ponedjeljka do 10:00 AM a dalje ćemo vidjeti.[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Što se dešava, koji je razlog ovom iznenadnom rastu američkih brodara, drys unatrag par dana svaki dan raste po 4-5%.
Eh da bar i naša Atlantska krene već jednom pošteno gore[smiley]

kolega Ratus klikni na diinička društva u zaglavlju te češ dobiti popis istih. Klikom na npr. ATPL otvara ti se izvještaj za kvartale. U desnom djelu možeš otvarati i kvartale i druga poduzeča porediti sa lijevo otvorenim.[thumbsup]

ATPL će uskoro na ATH,sve mi na to miriše…ima li netko isto mišljenje ili sam usamljen???[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

imam ja[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Drys divlja danima,mirovinci,TA …[smiley]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Drys divlja danima,mirovinci,TA …[smiley]

ma ja se uopće niti živciram niti zamaram oko ove dionice. target mi je xxxx(cenzura) i ove dnevne,tjedne i mjesečne turbulencije uopće me ne sekiraju.[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

3.71 (4.78% )DRYSHIPS INC.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


ATPL će uskoro na ATH,sve mi na to miriše…ima li netko isto mišljenje ili sam usamljen???[proud]

Nisi, nisi! [cool]

skype - ivek1234

a još kad se objavi vijest … vjerojatno sljedeći tjedan …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


davids: ” ATPL će uskoro na ATH,sve mi na to miriše…ima li netko isto mišljenje ili sam usamljen???[proud] ” Nisi, nisi! [cool]

Ehh,sad mi nekako lakše…bolje ću spavati
[cool][cool][cool]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


a još kad se objavi vijest … vjerojatno sljedeći tjedan …

Ja volim vijesti…
[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close