ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 13:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


jako loši trendovi za bulk carriere, jako loši

loš trend im je još tamo od 2008. ovaj ciklus je uzeo već dosta žrtava , mislim da je vrijeme za bolja vremena, iako vozarine trenutno ne pokazuju tu namjeru .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



znači ispada da do 30.09 imamo 15 tak kn minusa po dionici, mislim da je vrijeme da se ova dionica zakuca na ispod 100 kn 🙂

super. nije ti neka velika količina na kupnji, možeš je zakucati prodajom svojih dionica (ukoliko imaš naravno toliko ) na 100,00 bez problema . i onda se postavi na kupnji na 50,00 , kao pravi i promišljeni kupac ….jer…. , ovo je po mnogima loša firma [emo_namigusa]
[/quote]

ja svoje prodajem za koju godinu kad bude sila,, sad čekam da mi zakuca ekipa kojoj ova dionica ne valja, da mogu u finu mirovinu za 5-10 godina 🙂 sa svojih 40tak g. ako doživimo to, ako nas sve neki novi rat ne pokosi,jer ni to nije isključeno

Koliko to dionica imate da se nadate finoj mirovini kolega bugs?
Što mislite hoće li ova katastrofa u usa utjecat na vozarine -štete se procjenjuju na bilione dolara….
Sad se treba zakukuljit i pričekat par godina…..



jako loši trendovi za bulk carriere, jako loši

loš trend im je još tamo od 2008. ovaj ciklus je uzeo već dosta žrtava , mislim da je vrijeme za bolja vremena, iako vozarine trenutno ne pokazuju tu namjeru .
[/quote]

kolega vi živite poput dijeteta u crtićima nema tu boljih vremena samo[emo_palacd]
to je naša Hrvatska zbilja.

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]


kolega vi živite poput dijeteta u crtićima nema tu boljih vremena samo[emo_palacd]
to je naša Hrvatska zbilja.

Najbolji su mi ovi koji su sad u kešu tj.koji su prodali sa ogromnim minusom i sad čekaju dionicu na 50 kn.

Dajte kolega pesimizam je prošao sad je red na optimizam na ZSE.

P.S. Što je palo/palo je[emo_palacg]sve je manje prodavača na ovim razinama.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




jako loši trendovi za bulk carriere, jako loši

loš trend im je još tamo od 2008. ovaj ciklus je uzeo već dosta žrtava , mislim da je vrijeme za bolja vremena, iako vozarine trenutno ne pokazuju tu namjeru .
[/quote]

kolega vi živite poput dijeteta u crtićima nema tu boljih vremena samo[emo_palacd]
to je naša Hrvatska zbilja.
[/quote]

kako za koga .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Nesto cudno se dogadja. Nitko vise ne posta BDI. Los znak.Ide to ispod 200 kn.

http://www.hellenicshippingnews.com/News.aspx?ElementId=8d228e6a-7725-4606-aa41-839c23f60e04

evo malo pozitive, možda su rezultati loši, ali neće zauvijek biti tako.

…ako je netko već stavio ranije iprika zbog ponavljanja

http://www.pfri.uniri.hr/~kesic/download/ekonomika_brodarstva/predavanja/Troskovi_broda.pdf



kolega vi živite poput dijeteta u crtićima nema tu boljih vremena samo[emo_palacd]
to je naša Hrvatska zbilja.

Najbolji su mi ovi koji su sad u kešu tj.koji su prodali sa ogromnim minusom i sad čekaju dionicu na 50 kn.

Dajte kolega pesimizam je prošao sad je red na optimizam na ZSE.

P.S. Što je palo/palo je[emo_palacg]sve je manje prodavača na ovim razinama.
[/quote]

Isus se vratio AP na 250-270. On je bio posljednji kešo-man zainteresiran za staru damu. Njofra je malo zločest jer mu stara dama očito nije nikad dala a ostali su malo zločesti malo dobri jer trguju za dobit od 30-ak kuna po danu i to je to. Optimizam se ne piše malim slovima kolega nego sa velikim boldiranim
OPTIMIZAM Da ja vodim ovu igru na bankama u Hrvatskoj ne bi bilo 130 milijardi kuna, možda samo 10. Ostalo bi se slilo na burzu u dionice jer pohlepu je u čovjeku najlakše pobuditi od svih osjećaja. Prije će se svaki muškarac okrenuti za vrećom love nego za pozadinom JLO. Ali ovdje se očito traži novo dno, treće po redu.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!




kolega vi živite poput dijeteta u crtićima nema tu boljih vremena samo[emo_palacd]
to je naša Hrvatska zbilja.

Najbolji su mi ovi koji su sad u kešu tj.koji su prodali sa ogromnim minusom i sad čekaju dionicu na 50 kn.

Dajte kolega pesimizam je prošao sad je red na optimizam na ZSE.

P.S. Što je palo/palo je[emo_palacg]sve je manje prodavača na ovim razinama.
[/quote]

Isus se vratio AP na 250-270. On je bio posljednji kešo-man zainteresiran za staru damu. Njofra je malo zločest jer mu stara dama očito nije nikad dala a ostali su malo zločesti malo dobri jer trguju za dobit od 30-ak kuna po danu i to je to. Optimizam se ne piše malim slovima kolega nego sa velikim boldiranim
OPTIMIZAM Da ja vodim ovu igru na bankama u Hrvatskoj ne bi bilo 130 milijardi kuna, možda samo 10. Ostalo bi se slilo na burzu u dionice jer pohlepu je u čovjeku najlakše pobuditi od svih osjećaja. Prije će se svaki muškarac okrenuti za vrećom love nego za pozadinom JLO. Ali ovdje se očito traži novo dno, treće po redu.

[/quote]

Preferiram JLO.

Kormilar@ timunjer ,,,stara dama je dala i previse od 2004-2007 god. sad otima nazad vec 4 godine..jel pratis broj dionicara ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close