ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Genco Shipping Downgraded: Drybulker Has Negative NAV And Liquidity Problems
October 23, 2012

Genco Shipping’s (GNK) share price decreased by almost 5% after a Deutsche Bank analyst downgraded the shipping company on the basis of macro as well as micro factors. The analyst believes that the Net Asset Value of the company is on a decline. Also, the company is expected to face some liquidity problems in 2014, unless the economy shows signs of a recovery. Despite that, the shares have rallied 16.7% since Q2 due to the improvement in the rates of Capesize and Panamax. However, the analyst expects that the market will witness a weak spot in early 2013, especially the Cape sector.

http://seekingalpha.com/article/941761-genco-shipping-downgraded-drybulker-has-negative-nav-and-liquidity-problems?source=yahoo

Evo, počelo je…

nije ništa počelo. ostaje vidjeti FI na zse.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kao što rekoh, malo mi je prebrzo preskočilo 1.100 BDP.

Kao što rekoh ne misle ozbiljno.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


nije ništa počelo. ostaje vidjeti FI na zse.

Sjednica Uprave i NO je najavljena za ponedjeljak 29.10. pa tada, krajem dana možemo očekivati i rezultate

taman se obradovah nekom malom rastu….kad ono opet potonuće…BDI je katastrofalan, a ne vidi se neki pomak….katastrofa[emo_ljut]

samo što nije...

po meni skroz očekivano. pa koliko su samo cape-ovi potegli, vrijeme je za pad. naravno,slabo to prate panam, a supre i handi ništa . ovo dvoje bi uskoro mogli potegnuti.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


po meni skroz očekivano. pa koliko su samo cape-ovi potegli, vrijeme je za pad. naravno,slabo to prate panam, a supre i handi ništa . ovo dvoje bi uskoro mogli potegnuti.


Na Zse će te kolega prije potegnuti za J–A nego kaj će ovi gore navedeni potegnuti!!!![emo_naivan]

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]



po meni skroz očekivano. pa koliko su samo cape-ovi potegli, vrijeme je za pad. naravno,slabo to prate panam, a supre i handi ništa . ovo dvoje bi uskoro mogli potegnuti.


Na Zse će te kolega prije potegnuti za J–A nego kaj će ovi gore navedeni potegnuti!!!!
[/quote]

ha,ha

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ATPL klizi…ništa od priželjkivanog velikog rasta cijene.

Pers budi dobar, pa ću i ja možda biti dobar.

[emo_plazi]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


ATPL klizi…ništa od priželjkivanog velikog rasta cijene.

Zbog čega bi ova dionica trebala rasti? Ja uopće ne vidim razlog. Šta se je promjenilo zadnjih godinu dana?

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

New Report

Close