ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Odlično, manja konkurecncija za ATPL.

da je bankrot u pitanju sumnjam da bi gledali pad od 13% 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Krenulo!!
Što mislite gdje će stati?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

vlad1111 je imao pravo, još tamo davne 2008. godine. Dno je odrađeno ( 223 kn )….sada je samo jedan primarni trend… UP…:-)

Lijepo se zavalite u foteljice i pogledajte za 6mj.
Vjerujem da smo dotle na 400kn.
Kolega Knecht je opet promašio kao na SP500 kad je bio 900.
A lijepo sam Vam govorio mezite dok netko naivan daje ovako jeftino.
Do 300kn je sve povoljna kupnja.

Što misliš da je npr. 350 skupo? Samo me jako interesira prodaja, baš bi volio vidjeti tko se rješio ovog paketa na ovim razinama, valda lik što misli da će atpl bankrotirati.

over @ uzivaj dok ide… krenulo, a ti vec pitas gdje ce stati..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovaj rast je samo zbog testa novog dizajna web stranice, takozvano maksimalno opterećenje. Može ona u roku godine komodno do 1000 bez imalo grižnje savjesti, kamata 300 posto, ima li neka naša banka takvu ponudu?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

fino ste danas nakitili prvi ešalon naivaca koji su krenuli u juriš na ask pjevajući borbene

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

@bromm

Normalno je da dođe do malo hlađenja.
Kad se ask malo popuni slijedi čišćenje.
Do kraja tjedna smo na 3xx kn.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Anonimno, 02.10.2012. u 12:17
@bromm

Anonimno, 02.10.2012. u 12:17
fino ste danas nakitili prvi ešalon naivaca koji su krenuli u juriš na ask pjevajući borbene

ovaj, a zakej stalno koristite izraz nakitili, pa nismo mačke (svaka čast onima koje jesu).

– preporučio bi izraz oženiti, ako već i izgubite na dionicama bar nećete biti sami

lp joj kak mi fali smiješko

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Da ovo ATPL nije počela kupovati dionice?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close