ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Šta da se ljutim to je stvarnost nisam moga ni sanjat da mogu bit u minusu preko 20%.

Ako ništa, svaka čast na poštenju. Kad čitaš ovaj forum, rekao bi da svi zarađuju, nitko ne gubi!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Moje mišljenj je da če na sadašnju cjenu za manje od godinu dana biti cjena dupla,srećom do sada nisam smanjivao ulaz ako padne na 200 onda ulazim pa šta bude bude,ali sa svom količinom keša.



…Dobro ovdje trenutno pušim oko 75%,ali smanjit ču ulaz tako da ču je čekati negdje ispod 500 kunića i opet će biti ljepa zaradica.

Hm, ona ti je već odavno ispod tih 500 kunića!? Vjerovatno tipfeler?

No, kako bi se ti ovdje vratio na na nulu treba prinos od preko 300%, jesi to računao? Možda bolje zaboraviti na dionice, nego dokupljivati. I ja sam nekad radio iste greške, ali dokup dionice je najgluplja stvar koja postoji. Kad pada cijena treba prodati, a ne dokupljivati.
Znam mnoge koji su krenuli sa dokupom na 2500 kn, pa na 2000, pa na 1500, onda na 1000 jer je bila džabe, itd. Gdje su sada? Nigdje i neće se nikad oporaviti. Jbga, skupa škola! Treba nekad poslušati starije!
[/quote]

pa sve ovisi o količini, jer da sam kupio 10 komada po 2.000, a danas/sutra 300-400 komada po ovoj cijeni, onda je super šta bi ispušio tih 5 komada, rijetki će pogoditi dno, tj. jedino banke koje ovo i rade sve

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $7504 (DOWN 115)
BPI Average of the T/C routes $3521 (DOWN 153)
BSI Average of the T/C routes $8857 (DOWN 1)
BHSI Average of the T/C routes $7030 (DOWN 37)


…rijetki će pogoditi dno…

Zato se i ne kupuje kad pada, već kad raste!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Opet su živnule rasprave i analize o postocima pada/rasta te o "najboljim" metodama za uspješno ulaganje. Do sada je to bio pouzdani signal da će cijena dionice pasti.

Pa, kakav Vam je to promet, kolege?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pa, kakav Vam je to promet, kolege?

majami, ovo je znak da je konac pada dionice na vidiku. ne mislim da će rasti, ali neće padati. dapače, nitko neće prodavati, nitko neće kupovati, opći neinteres za dionicu će se pojaviti pa neće ni padati ni rasti. već smo ispali iz crobex10, past ćemo za 2 kategorije, likvidnosti neće biti, tjedno će se možda protržiti kojih 100 dionica i tako par godina dok se nešto ne dogodi, kad se pokaže svjetlo u tunelu. a što? pojma nitko nema.



Pa, kakav Vam je to promet, kolege?

majami, ovo je znak da je konac pada dionice na vidiku. ne mislim da će rasti, ali neće padati. dapače, nitko neće prodavati, nitko neće kupovati, opći neinteres za dionicu će se pojaviti pa neće ni padati ni rasti. već smo ispali iz crobex10, past ćemo za 2 kategorije, likvidnosti neće biti, tjedno će se možda protržiti kojih 100 dionica i tako par godina dok se nešto ne dogodi, kad se pokaže svjetlo u tunelu. a što? pojma nitko nema.
[/quote]
Suprotno. Bit će najprije veliki pad a zatim još veći rast, preko 300 kn.
LP

Nego, prati li tko prvih 10, da li audio prodaje?



…rijetki će pogoditi dno…

Zato se i ne kupuje kad pada, već kad raste!
[/quote]
NEMA PRAVILA. To bar ti kao stari korisnik znaš. [proud]


Nego, prati li tko prvih 10, da li audio prodaje?

Ne prodaje nitko ništa iz top ten.
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=ATPL-R-A

New Report

Close