ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


vidim nekolicina ovisnika je svakodnevno ovdje, na žalost vama lijeka nema, a vratio se i onaj mali mercedes

da, nas ovdje nekoliko koji pišemo i puno više njih koji čitaju a ne glasaju se smo samo promil dionica atpl pa mu ga dođemo kao navijači na utakmici radnički-sloboda na zagrebovom stadionu. krhko je znanje i mi ne možemo ništa, samo pejstati linkove stručnjaka i "strućnjaka" i tješiti se ili, osobnogmiisusa, naslađivati.
ako dionica ekspresno padne na 150 pitanje je da li je se uopće više i isplati kupiti onda.
tako su i ingru čekali najveći proroci na 20 kn i vidijeklikaje.
zadnju sam dionicu kupio na 5xy kn i mislim da je to moj zadnji ulog na zse.

moglo bi biti ovdje strukturalnih talasanja potraje li ovo strmokrobeksnuće još par mjeseci.
sve nešto u stilu "ponuđena je ponderirana cijena kojom se trgovalo u posljednja tri mjeseca" i onda se atpl lansira u nebo, 40%, do 300 kn pa možda čak i više.
sve u svemu, ovo je sada na kojih 8% maksimalne cijene ikad postignute na burzi.
definitivno će niže, no budući da nisam ni računao na novac uložen na zse, mislim da bih ozbiljniji dio povrata mogao dobiti 2017 i ne žalostim se zbog toga. školarina se mora platiti.
nisam platio kurvu, al ću platiti doktora, pa mu na isto dođe.
i sve sam sigurniji u to i samim time sam tipičan primjer prodavača po ovoj cijeni. kupio po 1xyz, prodao po 230. zašto? jer ću ponovo uletjeti za koji tjedan i upedesetpostorostručiti porfelj.

eto…

…ovo je sada na kojih 8% maksimalne cijene ikad postignute na burzi…

Ili na 1100% od minimalne cijene, ovisi kako gledaš!?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

vidim nekolicina ovisnika je svakodnevno ovdje, na žalost vama lijeka nema, a vratio se i onaj mali mercedes
[smiley] [bye]

LJUIDI KOJI STE U ATPL,PA DAJTE POGLEDAJTE 10 GODISNJE GRAFOVE BRODARA U RH I VANI..
ja sam frenda za ulpl,koju smatram dobrom FIRMOM upozoravao na 600 na 500,na 300 da izadje i ceka dno…koje moze doci tek za par godina…upozoravao sam i tu na cca 500kn mislim..
pa nemoze covjek ulagati u dionice a da nezna niti sto je TREND.. [embarass]

ako se ostvari ovaj potencijalni veliki H & S ,puknuo neckline na 400 kn ,ma necu ni spomenuti target…uglavnom dvoznamenkasta cifra…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Evo, da sad blebnem kako ATPL ide na 135 kuna netko bi mogao pomisliti da tu i ima nečega.

U pravu si. Evo, ja sam pomislio da tu ima nečega.
[/quote]
[wink] [thumbsup]
kad je trend down onda ide prema recimo: 200kn,199..,190..150…100…50….pitanje je samo koliko daleko ce doci.to sad nemozemo znati ali mozemo pratiti


Još jednom ponavljam da bi jedino rješenje bilo da se AP par dana preseli na susjednu burzu. Jest da bi firma dobila 10 000 novih dioničara neplivača al koga bi to bilo briga kad bi se Hrvatska oporavila od kroničnog pada potrošnje a možda bi se i Eurolajnu vratila licenca. Od škrtih štediša u HR niškorist, ovdje se kriju potrošači, trenutno blokirani, al kad krene deblokada …….
Vaš link [lol]

jbte…, 15 000% jel nešto raslo više dnevno ? il im to komp poblesavio pa izbacuje gluposti 🙂

http://people.hofstra.edu/geotrans/eng/ch7en/conc7en/bdi.html
malo povjesti bdi indexa 1985-2002 ,,zanimljivih 17 godina.. [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Sva sreća brodari su mi uz ernt bili najlikvidniji, pa sam se toga riješio. Da nisam sada bi imao slične, rekao bih nenadoknadive gubitke. Ne znam dali se kod brodara uopće može promijeniti trend? Tržište je preplavljeno novogradnjama.

Ja kolega moj dionice kupujem isključivo da bi na njima zaradio,a ne kao vi izlazio radi nekih kredita ili drugih obaveza izlazim isključivo sa dobiti.Dobro ovdje trenutno pušim oko 75%,ali smanjit ču ulaz tako da ču je čekati negdje ispod 500 kunića i opet će biti ljepa zaradica.

Ja kolega moj dionice kupujem isključivo da bi na njima zaradio, ovdje trenutno pušim oko 75%


nemoj se ljutit ali ja sam ovo morao citirati ,,, [undecid] [shocked] [huh] [sad] [sealed] [embarass]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…Dobro ovdje trenutno pušim oko 75%,ali smanjit ču ulaz tako da ču je čekati negdje ispod 500 kunića i opet će biti ljepa zaradica.

Hm, ona ti je već odavno ispod tih 500 kunića!? Vjerovatno tipfeler?

No, kako bi se ti ovdje vratio na na nulu treba prinos od preko 300%, jesi to računao? Možda bolje zaboraviti na dionice, nego dokupljivati. I ja sam nekad radio iste greške, ali dokup dionice je najgluplja stvar koja postoji. Kad pada cijena treba prodati, a ne dokupljivati.
Znam mnoge koji su krenuli sa dokupom na 2500 kn, pa na 2000, pa na 1500, onda na 1000 jer je bila džabe, itd. Gdje su sada? Nigdje i neće se nikad oporaviti. Jbga, skupa škola! Treba nekad poslušati starije!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Šta da se ljutim to je stvarnost nisam moga ni sanjat da mogu bit u minusu preko 20%.

hari190219 @ sa dokupom samo multipliciras minus…jel imas strategiju ako ovo jos bude padalo 2-3 godine ? vec pada 5 godina i proslo je zacas zar ne ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close