ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala!

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $7619 (DOWN 45)
BPI Average of the T/C routes $3674 (DOWN 45)
BSI Average of the T/C routes $8858 (DOWN 1)
BHSI Average of the T/C routes $7067 (UP 20)

handy-ji još pružaju kakav-takav otpor

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Na 160 ide snazan odbijanac

Vidim da vas ima dosta sa ulazom oko 1000kn. Zašto do sada niste prodali dionicu? -vjerujete u oporavak, ne želite prodavati s minusom, niste mogli vjerovati da će do ove razine? Ja sam kupovao brodare na razinama dok je atpl bila 900kn, ali sam ih rasprodao sve s gubitkom od 5%. Spasio me kredit radi kojeg sam morao prodati


Vidim da vas ima dosta sa ulazom oko 1000kn. Zašto do sada niste prodali dionicu? -vjerujete u oporavak, ne želite prodavati s minusom, niste mogli vjerovati da će do ove razine? Ja sam kupovao brodare na razinama dok je atpl bila 900kn, ali sam ih rasprodao sve s gubitkom od 5%. Spasio me kredit radi kojeg sam morao prodati

Imo si sreće(ili znanja) . Ne da nisam mislo da će pasti na 2xx , već nisam mislio da će ispod 1xxx. Ali svaka škola se plača. Imam minus od 37k , ili 72%.

Sva sreća brodari su mi uz ernt bili najlikvidniji, pa sam se toga riješio. Da nisam sada bi imao slične, rekao bih nenadoknadive gubitke. Ne znam dali se kod brodara uopće može promijeniti trend? Tržište je preplavljeno novogradnjama.

Čini se da je dno ipak na 215-220 kn kako je vlad1111 još davno, davno predvidio….
Nadam se da će to biti uskoro i da će tada biti samo jedan smijer…up…


Sva sreća brodari su mi uz ernt bili najlikvidniji, pa sam se toga riješio. Da nisam sada bi imao slične, rekao bih nenadoknadive gubitke. Ne znam dali se kod brodara uopće može promijeniti trend? Tržište je preplavljeno novogradnjama.

svaki trend ima svoj kraj. kad je dionica rasla, bila je takva euforija kod brodara, da se nije moglo ni zamisliti u to vrijeme (2007) da će ikad te dionice više padati. naravno, to se moralo dogoditi. tako će i ovaj padajući trend doći do svog kraja, po meni brže nego što se misli. … a kad ovo opet krene , bit će ludilo . svaka čast bilancama ,minusima, novogradnjama itd. to će biti tada nevažno, na zse nema logike. kad ovce krenu prema gore, teško je naći tog pastira koji će to zaustaviti . trebat će ih puno više.a kad se te ovce zaustave, cijena dionice će već biti tolika tko u ovom trenutku nije ni sanjao da će se opet vratiti na svoj ulaz. tko ima strpljenja neka čeka.
toliko od mene

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

maratonac@ jos nismo ni dosli na te razine a ti vec proglasavas dno..da nije to malo neozbiljno ? [undecid] mnogi su ovdje trazili dno i zaglibili…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

je očito, prije je bila 2-3x pretplaćena pa je bilo onih koji su kupovali, kao i sada kad je 4-5x podcjenjena pa opet ima onih koji prodaju

Još jednom ponavljam da bi jedino rješenje bilo da se AP par dana preseli na susjednu burzu. Jest da bi firma dobila 10 000 novih dioničara neplivača al koga bi to bilo briga kad bi se Hrvatska oporavila od kroničnog pada potrošnje a možda bi se i Eurolajnu vratila licenca. Od škrtih štediša u HR niškorist, ovdje se kriju potrošači, trenutno blokirani, al kad krene deblokada …….
Vaš link [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

vidim nekolicina ovisnika je svakodnevno ovdje, na žalost vama lijeka nema, a vratio se i onaj mali mercedes

New Report

Close