ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 15:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ljepo istresanje…da nije uprava potpomogla sa dobivenim dionicama [undecid]

mislim da je, ali polako bi se moglo počet s kupovinom

pepe7

Istresaju se oni koji su strpljivo akumulirali na 290 kn.

Dečki moji, kad svi već vide ATPL na 200 kuna, nema toga tko može zaustaviti daljni pad.
A i zašto bi.
No, što kad dostignemo tu željenu kotu?

Nešto razmišljam da tom Vladu i nije bilo tako teško prognozirati targete pada onomad.
Evo, da sad blebnem kako ATPL ide na 135 kuna, a recimo JDPL na 35 kuna, netko bi mogao pomisliti da tu i ima nečega.
Ironično je da su ovakvi targeti danas manje sablasni, nego spomenutog gurua u ona vremena.


Evo, da sad blebnem kako ATPL ide na 135 kuna netko bi mogao pomisliti da tu i ima nečega.

U pravu si. Evo, ja sam pomislio da tu ima nečega.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $7664 (UP 691)
BPI Average of the T/C routes $3719 (DOWN 5)
BSI Average of the T/C routes $8859 (DOWN 25)
BHSI Average of the T/C routes $7047 (UP 28)


ljepo istresanje…da nije uprava potpomogla sa dobivenim dionicama [undecid]

vidjet ćemo za 3 dana.
kupnja bi se mogla razmatrati kada promet bude 300000 kn+ , a cijena u padu.
optimistično očekujem na 150. teško da će ispod, iako u ovoj bari ništa nije nemoguće.

jao jao jao.. nego koliko ovi još brodova imaju preuzet? ona stavka dugoročnih zaduženja grdo raste sa svakom isporukom

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Istresaju se oni koji su strpljivo akumulirali na 290 kn.

Kaj te muči Njofra? kupovao bi jeftinije, skupo ti je, pa pričekaj malo, čemu gorčina.


Kaj te muči Njofra? kupovao bi jeftinije, skupo ti je, pa pričekaj malo, čemu gorčina.

Kaj tebe muči pamćenje?
Od 9xx kn nisam baš ništa kupio. Niti neću tako brzo.
Daleko je to od gorčine. [bye]

Bottom In Dry Bulk Shipping Stocks?

http://seekingalpha.com/article/880021-bottom-in-dry-bulk-shipping-stocks?source=yahoo

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Hm zadnji put je kupovao AP na 900 kuna, pa koji mu je ulaz onda ako je kupovao od 3800-900?!

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ja sam kupova po 1000 prije cca 3godine pa mi je to ulaz kako ljudi pišu na ovom forumu rjetko da je iko izgubio lovu.MISLIM Smanjit ulaz ako padne ispod 200 dotad ljep pozdrac dobitnicima, a to mogu biti samo ovi gratis dioničari.

New Report

Close