ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 13:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,38
1.136
23
48,20
49,50
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Zasto mislis da nece ispod 200 kn? Zato jer je okrugla brojka? BDI ce jos dugo nagrizati brodare tako da mislim da ce ovo na 1xx kn.

ja jedva čekam takvo nešto, da se ako treba , odradi i taj ciklus. brodari što imaju opstati opstanu, oni što se imaju raspasti raspadnu i potom idemo u nove pobjede ….

Pa neće valjda. Broker mi je prije par godina preporučio atpl po 1000kn.


Zasto mislis da nece ispod 200 kn? Zato jer je okrugla brojka? BDI ce jos dugo nagrizati brodare tako da mislim da ce ovo na 1xx kn.

Na 101 ili na 199 kn?



Zasto mislis da nece ispod 200 kn? Zato jer je okrugla brojka? BDI ce jos dugo nagrizati brodare tako da mislim da ce ovo na 1xx kn.

ja jedva čekam takvo nešto, da se ako treba , odradi i taj ciklus. brodari što imaju opstati opstanu, oni što se imaju raspasti raspadnu i potom idemo u nove pobjede ….

Pa neće valjda. Broker mi je prije par godina preporučio atpl po 1000kn.
[/quote]

ma bit će jednog lijepog dana

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

205,00-210,00

pepe7

Anonimno, 06.09.2012. u 13:49
@kanabis

Pa neće valjda. Broker mi je prije par godina preporučio atpl po 1000 kn.

Pa pitaj ponovo brokera. Možda je i dalje preporuka da kupuješ ATPL po 1.000 kn.

Možda je završio školu kod ERSTE analitičara?

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


205,00-210,00

Zanimljivo, i moj osjećaj govori da bi tu mogao biti preokret ili barem zaustavljanje pada.
Kolega, jel i kod vas samo osjećaj ili imate neke opipljive razloge?
Ispada da potičem igru pogađanja dna, ali volio bih da još netko ponudi svoju viziju i možda pokoji argument.
Kako svi uglavnom računamo na pad, ima li uopće tko da misli suprotno?
Ili svi govorimo o padu, a potajno mislimo da ova agonija neće još dugo.

uprava si podijelia malo dionica, 230 cist ok

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $3466 (DOWN 31)
BPI Average of the T/C routes $4898 (DOWN 243)
BSI Average of the T/C routes $8752 (DOWN 82)
BHSI Average of the T/C routes $6667 (UP 44)

opa pukla 250 tka…i to ok volumen…cekamo kormilara da se ocituje [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


uprava si podijelia malo dionica, 230 cist ok

Prošle godine su dijlili po 400 komada (cijena dionice oko 400 kuna) ove godine 230 dionica (cijena dionice 250 kuna)izgleda da i kod njih zavladala kriza

Cijenu od 250 kn ćete od idućeg tjedna samo sanjati. Jer biti će veća.


Cijenu od 250 kn ćete od idućeg tjedna samo sanjati. Jer biti će veća.

to si pisao i na 1000 i na 700 i na 500 ,,a jednom ces i ti bit u pravu [thumbsup] onda ce bit …ma jesam vam rekao… [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close