ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 11:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,38
1.136
23
48,20
49,80
2,50%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


danas bdi probio granicu 700 ( 698) .ako ne dođe do značajnijeg odbijanca, bit će čupavo

Da, ako dođe do odbijanca sa 700 na 800, onda će se pojaviti nekoliko njih koji će slaviti "5 uzastopnih dana rasta BDI-ja" i to će proglašavati razlogom za rast dionice od 30% ili više, a zaboravit će da BDI mora doći na nekih 2000 bodova da ATPL bude na miru. Oh, kako su stvari relativne…



danas bdi probio granicu 700 ( 698) .ako ne dođe do značajnijeg odbijanca, bit će čupavo

Da, ako dođe do odbijanca sa 700 na 800, onda će se pojaviti nekoliko njih koji će slaviti "5 uzastopnih dana rasta BDI-ja" i to će proglašavati razlogom za rast dionice od 30% ili više, a zaboravit će da BDI mora doći na nekih 2000 bodova da ATPL bude na miru. Oh, kako su stvari relativne…
[/quote]

da, tako je to i kod pada dionica ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $3465 (UP 109)
BPI Average of the T/C routes $5452 (DOWN 219)
BSI Average of the T/C routes $8875 (DOWN 36)
BHSI Average of the T/C routes $6637 (DOWN 31)

samo nam pošalji koje su to analize

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Vidi ovog lojtru, majku ti milu on još ne zna ni kako se index za rasute terete zove. Njemu je to bdp. I onda se cudi što puši jace nego Lewinsky

Vidim, većina se slaže u tome da ATPL ide na 200 kuna.
Poučeni iskustvom, nema razloga ne vjerovati u to.
No što poslije toga?
Neki mršavi odbijanac ili, ako se stvari poslože kako su i do sad, opet u nove dubine.
Dokle?
Tehničari vjerojatno imaju i neki novi target.
Gdje je to dno dna?
Kad prodavateljima stvarno nema više smisla prodavati.
Znam, uvijek ima smisla, jer vjeruješ u daljnji pad, ili vidiš neku bolju priliku za ulaganje ili ti jednostavno treba novac.
Ne želim vjerovati da netko namjerno i na silu sa "svojim" dionicama spušta cijenu, ili ne daj bože lagano ih pretovara iz nekakvog fonda u vlastiti džep.

http://www.poslovni.hr/vijesti/hrvatske-brodare-ne-zabrinjava-najava-smanjenja-kontejnerskog-prometa-214649.asx

pozdrav svim brodarima ma gdje god bili!!!!

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]

Vaš linkOvdje upišite svoj komentar…

kad bi bio pun ko brod nebi bio ovdje!!!![emo_dolar]


Vidim, većina se slaže u tome da ATPL ide na 200 kuna.
Poučeni iskustvom, nema razloga ne vjerovati u to.

Eto, ja se ne slažem da ide na 200, doduše nisam mislio ni da će ispod 700, pa čak ni ispod 900. Uglavnom, na ZSE ima 10-ak zicera, zgodna su vremena za one u kešu. Uživajte ovu totalnu rasprodaju.

Zasto mislis da nece ispod 200 kn? Zato jer je okrugla brojka? BDI ce jos dugo nagrizati brodare tako da mislim da ce ovo na 1xx kn.

Zasto mislis da nece ispod 200 kn? Zato jer je okrugla brojka? BDI ce jos dugo nagrizati brodare tako da mislim da ce ovo na 1xx kn.

ja jedva čekam takvo nešto, da se ako treba , odradi i taj ciklus. brodari što imaju opstati opstanu, oni što se imaju raspasti raspadnu i potom idemo u nove pobjede ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $3497 (UP 32)
BPI Average of the T/C routes $5141 (DOWN 311)
BSI Average of the T/C routes $8834 (DOWN 41)
BHSI Average of the T/C routes $6623 (DOWN 14)

..čini mi se novi YTD low za panamaxe?

New Report

Close