ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad vani počnu padati indexi bit ATPL i po 200 kn

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!


kad vani počnu padati indexi bit ATPL i po 200 kn

bit ce i bez ovog "VANI " ali ne pravocrtno…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



koliko nisko može BDI?
do nule ne može, pa me zanima koja je najniža točka, ako ima neki stručnjak

neki dan sam poslao upit na topicu tehničke analize je li se ovih 700 bodova može smatrati dnom dna , kolega Ferenghir je odgovorio da bdi ispod ovih razina gubi svaki smisao.slažem se .jer zbilja ako pođe ispod , pom.tržište će postati jedno veliko čistilište firmi .

[/quote]
otprilike točno, ali samo otprilike.
bdi neće ići bitno ili uopće niže, ali će se početi događati da jednostavno ga neće ni biti.
pa ne ljutite se na klege ako ga ne postaju…
a očekujte male promete u atpl na cijenama 1xy\xy
kako se i kaže: tko preživi, krojit će povijest.



Kakvo maestralno istresanje sa 670 komada?!
Ima li tko ideju tko i zašto?

možda managment ATPL očekuje da će im dodijeliti nove dionice pa unovčavaju "stare"? [rolleyes]
[/quote]

evo sad vidimo da nitko iz top 10 nije unovčavao, nema promjene još od 16.08 kad je PBZ par komada kupio

BDI -0.6% na 703

bit će bolje................

kad neće brdo muhamedu…
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/bBE7Iv7d5zXMNWYd5c02dw==.pdf

Ima kaj novo ekipa? Ovo je bilo retoričko pitanje.

Ponekad me stanje na ATPL podsjeća na onaj njemački film U-boat (ak se dobro sjećam naziva).
Uglavnom se radi o posadi njemačke podmornice koja nakon puna problema izbjegne potapanje.
Kad se napokon dočepa svoje luke unište je saveznički zrakoplovi.
Drugim riječima kad mislite da je bolje uvijek može biti još gore.

Što se tiče BDI sve se može matematički svesti na nulu pa i on.
Samo čekam vijest da su brodari počeli plaćati vlasnicima robe da unajme njihov brod.

Što se tiče cijene dionice nažalost nisam siguran da je ovo dno. Okruženje me upozorava da bi nažalost dionica mogla pratiti Crobex.

Ali nije sve tako crno, mislim da bi za ATPL u proljeće moglo biti puno lijepih vijesti.
Uprava dobro radi, dok su bili dobri dani štedjela je pa sada može pomlađivati flotu. Mislim da će se ATPL bez problema izvući.

Kada sam već na podmornicama, ako se sjećate iz američkih filmova kada podmornica izranja od dna (gotovo pod kutem od 70 stupnjeva) na površinu.
Proljeće 2013. je idealno vrijeme da se to vidi na ATPL.

Pozdrav dioničarima i pomorcima Atlantske plovidbe.

Želim Vam mirno more.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

…… i svim onima u podmornicama, ma gdje bili….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Anonimno, 01.09.2012. u 16:02
@ falco

…. i svim onima u podmornicama, ma gdje bili….

Hvala na ispravku kolega. Još jednom mirno more i podmorje dioničarima ATPL.

Stvarno mislim da ćemo u 12-1 mjesecu doseći dno.

Jedino ako ne tonemo u Marijansku brazdu, onda ne znam.

Na toj dubini bilo je malo ljudi, a kamoli dioničara ATPL.

Pozdrav!

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

http://www.seebiz.eu/macquarie-brodari-u-opasnosti-od-izgubljenog-desetljeca-zbog-renesanse-proizvodnje-na-zapadu/ar-44052/

pingwin, 03.09.2012. u 10:38
Kad se napokon dočepa svoje luke unište je saveznički zrakoplovi.
Drugim riječima kad mislite da je bolje uvijek može biti još gore.

U pravu ste. Moze jos gore [sad] :
http://www.poslovni.hr/vijesti/roba-se-gomila-a-kina-posustaje-214490.aspx

…Kineski izvoz, koji je u posljednjih tridesetak godina bio glavna uzdanica njezine ekonomije, gotovo je potpuno prestao rasti. I uvoz posustaje, osobito uvoz sirovina poput željezne rude za proizvodnju čelika…

danas bdi probio granicu 700 ( 698) .ako ne dođe do značajnijeg odbijanca, bit će čupavo

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close