ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kakvo maestralno istresanje sa 670 komada?!
Ima li tko ideju tko i zašto?

možda managment ATPL očekuje da će im dodijeliti nove dionice pa unovčavaju "stare"? [rolleyes]

bit ćemo pametniji za 3 dana, pa ćemo vidjet jel netko iz TOP10 ili se netko drugi zaigrao,
ja zadovoljan što me poklopili malo 🙂


možda managment ATPL očekuje da će im dodijeliti nove dionice pa unovčavaju "stare"? [rolleyes]

Pa baš i nije to teorija bez pokrića. A i zvuči dobro. No ne izgleda dobro.
Nadam se da se ipak radi o grešci u procjeni prodavatelja ili nekakvom prinudnom izljetanju.
Ili možda dogovornom, makar prema nalozima kupaca to nikako ne može biti koordinirani čin.
A kolega Falco, ako pogledate strukturu kupovnih naloga koji su poklopljeni, to je ipak bilo klasično iskrcavanje.


Kakvo maestralno istresanje sa 670 komada?!
Ima li tko ideju tko i zašto?

Razbijena je brana na 250 kn koja je nekoliko tjedana spriječavala daljnje klizanje cijene. Sada je put na dolje slobodan.

koliko nisko može BDI?
do nule ne može, pa me zanima koja je najniža točka, ako ima neki stručnjak

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI


koliko nisko može BDI?
do nule ne može, pa me zanima koja je najniža točka, ako ima neki stručnjak

mozda ce BDI u stecaj… [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ATPL prodaje devastirani hotel Grand na otoku Lopudu, kupac je talijanska Anker Grupa, dogovorena je cijena 2.5 miljuna eura, samo pravo prvokupa ima Grad Dubrovnik i županija, pa moraju malo pričekati da se ovi očituju.

BDI indeks pada 0,8 posto

bit će bolje................


ATPL prodaje devastirani hotel Grand na otoku Lopudu, kupac je talijanska Anker Grupa, dogovorena je cijena 2.5 miljuna eura, samo pravo prvokupa ima Grad Dubrovnik i županija, pa moraju malo pričekati da se ovi očituju.

Kad je devastiran moglo se to ponuditi i malim dioničarima, nije neki problem, kad smo već vlasnici pola Atpl i Hiltona.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


koliko nisko može BDI?
do nule ne može, pa me zanima koja je najniža točka, ako ima neki stručnjak

neki dan sam poslao upit na topicu tehničke analize je li se ovih 700 bodova može smatrati dnom dna , kolega Ferenghir je odgovorio da bdi ispod ovih razina gubi svaki smisao.slažem se .jer zbilja ako pođe ispod , pom.tržište će postati jedno veliko čistilište firmi .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

u koliko je sati famozna skupština?

Baltic Dry Index (BDI) -11 707

bit će bolje................

New Report

Close