ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne mislim ništa čitati, niti proučavati…niti razmišljati…što manje znam- to mi bolje ide na burzi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ko preživi pričati će! [bye]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/184132/Propao-najstariji-svjetski-brodar.aspx


Kaj te toliko mući da postaš stare vijesti? To više ne važi….



Ko preživi pričati će! [bye]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/184132/Propao-najstariji-svjetski-brodar.aspx


Kaj te toliko mući da postaš stare vijesti? To više ne važi….
[/quote]
Mene ništa. Nemam ni jednu dionicu brodara. A ti?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Techmane ili altruist,kako već želiš da te zovem,jer si očito podvojena ličnost jer da si svoj nebi imao dva ,a možda i više profila drži se jadroplova koji ti je bio atraktivan još na dosta višim razinama nego sada,a ja otkada sam izašao iz jdpl-a na cijeni od 580 kn nisam mu se ni približio,i atpl na 3850 s tim da sam u atpl ušao i trenutno sam u minusu ,ne prevelikom ali sam u minusu,a ti? Kaži dobri moj čovječe gdje si ti zapeo ili ti je neugodno? pozdrav

Nomen est omen pa me možeš zvati Siniša. Znam da stavljam sol na ranu luzerima kakav si i sam ali umjesto da se baviš mojim likom i djelom zar nebi bilo logičnije da se baviš onim šta pišem.

Ja nemam dionice JDPL ni ATPL već godinama i žao mi je svih koji imaju jer situacija u shippingu ne da nije dobra več je očajna. Na žalost nema na vidiku brzog oporavka. Istina nije ugodna imaocima dionce ali napad na donosioca loših vijesti to neće promijeniti. Sjećaš li se onoga "Zaustavite Reuters?"

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Zašto si na temi ako nemaš dionice’

Ne napadam te kao što si ti mene u privatnim porukama,luzer hvala Bogu nisam,ako se sam takbim smatraš onda je to tvoj problem. Ono što sam ja napravio do 29 godine,ti nisi do 50-te,a u ovovj krizi sam prošao bolje nego 80% ulagača ako ne i više,i za tvoju informaciju,u zadnja dva mjeseca portfečlj sam sebi i osobi za koju ulažem(a ništa ne uzimam ,već pomažem koliko mogu) digao za 120% . Budi mi pozdravljen iz našega Splita.


Zašto si na temi ako nemaš dionice’

Na temi sam kad imam šta kazat a ne kad imam dionicu. Ti si na temi očito da pušeš u jedra dionici koju imaš. Nemoj da ti stradaju pluča od puhanja jer uzalud vam trud puhači.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ne napadam te kao što si ti mene u privatnim porukama,luzer hvala Bogu nisam,ako se sam takbim smatraš onda je to tvoj problem. Ono što sam ja napravio do 29 godine,ti nisi do 50-te,a u ovovj krizi sam prošao bolje nego 80% ulagača ako ne i više,i za tvoju informaciju,u zadnja dva mjeseca portfečlj sam sebi i osobi za koju ulažem(a ništa ne uzimam ,već pomažem koliko mogu) digao za 120% . Budi mi pozdravljen iz našega Splita.

Interes za glasnogovornicu mi je otkrio da si iz Splita. Nek ti je sa srečom sa brodarima. Ja je ne izazivam.
Ja tebe pozdravljam iz mog Bola u kojem provodim 4 ljetnja mjeseca i gdje sam u svojim ranim 40-tima nekako skucka zera kučice i par apartmana. [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

super,tamo sam često,možda se vidimo sutra [thumbsup]

Gospe od Sniga 18

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

znam,lipi apartmani,još lipša peka i kamin
laku noć ,ode spat

New Report

Close