ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PersJesus@ nista trgovina atpl , vec duze vrijeme …ti?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Čemu panika, brodari se vani već nekoliko dana spremaju za lansiranje tako da je bolje razmišljati nešto popiti da ne bude muka od naglog okreta. [thumbsup] [cool]


Pa po kojoj cijeni su kupili ti maheri koji danas rasprodaju???


2002-2003 ti je cjena atpl bila cca 25 kn ,znaci jos uvjek neko prodaje sa 1000% zarade [tongue] [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

da to je točno sam ne znam što čekao do sad [lol]



Pa po kojoj cijeni su kupili ti maheri koji danas rasprodaju???


2002-2003 ti je cjena atpl bila cca 25 kn ,znaci jos uvjek neko prodaje sa 1000% zarade [tongue] [yawn]
[/quote]

nisu prodali po 3000, nega su se baš sada odlučili [smiley]




Pa po kojoj cijeni su kupili ti maheri koji danas rasprodaju???


2002-2003 ti je cjena atpl bila cca 25 kn ,znaci jos uvjek neko prodaje sa 1000% zarade [tongue] [yawn]
[/quote]

nisu prodali po 3000, nega su se baš sada odlučili [smiley]
[/quote]
Pa i sada imaju na ovoj cijeni ogromnu desetorostruku zaradu oni koji su kupovali po oko 25 kuna.
Pozdrav

matovilka @ covjek pita ,valjda nezna da postoji povjesni grafikon ..ili zahebava ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

sad će kolega babyface obajsnit kako ovo ide na 800 i meni ću usput objansit kako se klasificira commodity i to sve vrlo bahatim tonom, bez brige ljudi. [thumbsup]

Nemojte paničariti. Neće valjda ispod 200 kn!

Barroso je ozbiljno zamjerio Vladi na cijeni dionica, posebno brodara a posebno Atpl. Veli da kako je drajs tako jeftin, da što to vi hrvati sad i sa dionicama mutite i da kako to da ima toliko malih dioničara? Naši su rekli da će i to izregulirati. A i Buletin je nekako tanak….

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

bdi -22 790

Aj ovo još malo spustite, da se ponovno vratim! [pray]

New Report

Close