ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


1. ozbiljna prodaja na 400kn!!! I to samo 200 i kusur komada!!! [bye]

kako kupnja stoji? isto [bye]?

BDI 836 (oko -0,8%)

Po članku od neki dan, BDI ATL je bio 554 na 31.07.1986. Šta mislite ima li šanse da ga testiramo u narednih par godina?

to bi bilo cca još -35% . mislim da od toga neće biti ništa

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


1. ozbiljna prodaja na 400kn!!! I to samo 200 i kusur komada!!! [bye]

Kolega do 400 kn ima malo više od 200 i kusur komada

još malo i ode atpl iz sastavnica crobexa. supstanca nestaje, a kako se čini, još smo godinama od dalekog svjetlašca u tunelu.


1. ozbiljna prodaja na 400kn!!! I to samo 200 i kusur komada!!! [bye]

Do 250 kn trenutačno ima još samo 100-njak komada na kupnji. Poslije toga – rupa.



1. ozbiljna prodaja na 400kn!!! I to samo 200 i kusur komada!!! [bye]

Do 250 kn trenutačno ima još samo 100-njak komada na kupnji. Poslije toga – rupa.
[/quote]

…poslije toga , interesira me tko prodaje na tim cijenama? i ovako je već mizerija .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

BDI -2.9%.

bit će bolje................


kada sam zadnji puta dobio Bulletin, dionica je bila oko 700 , čisto me strah otvarati kuvertu [undecid]

otvorio, ajme, ništa o poslu, samo o hrani i kuhanju na brodovima, možda bi trebali razmisliti o kruzerima

Pa po kojoj cijeni su kupili ti maheri koji danas rasprodaju???


Pa po kojoj cijeni su kupili ti maheri koji danas rasprodaju???

Po 28x i po 29x kn.
Ako ne vjerujete, pitajte Invertera. [lol]

New Report

Close