ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u buletinu također informacija da žele otkupiti od malih dion. ostatak dionica od hotela lapad.trenutno drže 99,6. % ovog hotela, žele svih 100% .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ne treba joj keš (mislim uvijek treba) nego jednostavno neznaju što ce s tim, u toj hotel je po zadnjem izvještaju zarobljeno 33.489.000 HRK to je nekih 5,5 mil USD] koje stoje vec godinama
Ne treba im keš? S obzirom na gubitke koje stvaraju i stanje na tržištu, ne bih se baš okladio da im ne treba.

Što se tiče hotela, ja mislim da su oni te hotele i sve što se tiče nekretnina svojedobno kreirali (između ostalog) u svrhu osiguranja i disperzije. Upravo za ovakve krizne trenutke kada im nužno treba gotovina za opstanak. I to je bilo pametno, dalekosežno razmišljanje u doba kada se masno zarađivalo.


ova se cijena skljokala na malim prometima

znaci sadasnja cjena atpl je samo prividna ?
[undecid] [rolleyes] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kupnja Granda je sigurno bio politički potez, kako bi imali prednost kod privatizacije ostalih objekata (Lapad).

BDI -2.6% na 933

bit će bolje................

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $4740 (DOWN 135)
BPI Average of the T/C routes $8225 (DOWN 219)
BSI Average of the T/C routes $11177 (DOWN 314)
BHSI Average of the T/C routes $8735 (DOWN 208)

Vaš link

FI je senzacionalan.


Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $4740 (DOWN 135)
BPI Average of the T/C routes $8225 (DOWN 219)
BSI Average of the T/C routes $11177 (DOWN 314)
BHSI Average of the T/C routes $8735 (DOWN 208)

uf, tone danima kao kamenje….

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Sveobuhvatna dobit 2. tromjesečja 121 milijun kuna, tko je to mogao očekivati uz ovakve vozarine, što će tek biti po oporavku tržišta. Kakva bomba od dionice.

kakvih 121 milja

dobit 35 milja u drugom (1 milja u 6 mjeseci)


kakvih 121 milja

dobit 35 milja u drugom (1 milja u 6 mjeseci)

Znaš li čitat ili se samo praviš lud, pročitaj izvješće do kraja, a ne napise po portalima. Vidiš li zaradu na tečajnim razlikama i stavku sveobuhvatne dobiti, ako ne vidiš nema ti pomoći!?

New Report

Close