ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BPI i ATPL zadnje 3 godine.
Korelacija na dugi rok.

Atlantska prodaje hotel Grand na Lopudu

Vaš link http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=19417%5B/url%5D

I noga u guzicu je korak naprijed

Pa i bilo je vrijeme da se riješi tih kvazi turističih pokušaja!!!
Dobro je Štrok rekao ta je to destinacija za turizam sa dvije zvijezdice!!!


BPI i ATPL zadnje 3 godine.
Korelacija na dugi rok.

Ovo je odlično, ajde napravi i kad je trend bio up, na ukupno zadnjih 5-7 godina – ako mozes.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

BDI -2.4% na 958

bit će bolje................

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $4875 (DOWN 94)
BPI Average of the T/C routes $8444 (DOWN 238)
BSI Average of the T/C routes $11491 (DOWN 354)
BHSI Average of the T/C routes $8943 (DOWN 192)

Poslali su BULETIN ! Ako objave minus tj. negativno izvješće za 6 mjeseci- bacit ću
BULETIN u glavu Predsjedniku Uprave ATPL-a s punim pravom.
Tako ću ga najbolje naučiti- kako se racionaliziraju troškovi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Poslali su BULETIN ! Ako objave minus tj. negativno izvješće za 6 mjeseci- bacit ću
BULETIN u glavu Predsjedniku Uprave ATPL-a s punim pravom.
Tako ću ga najbolje naučiti- kako se racionaliziraju troškovi.

Velika podrška od mene. [thumbsup]



Poslali su BULETIN ! Ako objave minus tj. negativno izvješće za 6 mjeseci- bacit ću
BULETIN u glavu Predsjedniku Uprave ATPL-a s punim pravom.
Tako ću ga najbolje naučiti- kako se racionaliziraju troškovi.

Velika podrška od mene.
[/quote]

Od mene pusa [kiss] [kiss]

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Glupirate se. Radije nam recite zasto Atlantskoj treba keš kad prodaje hotel.

ne treba joj keš (mislim uvijek treba) nego jednostavno neznaju što ce s tim, u toj hotel je po zadnjem izvještaju zarobljeno 33.489.000 HRK to je nekih 5,5 mil USD koje stoje vec godinama, da se bar ovo transakcije dogodila ranije samo od kamate to bi bilo bar 1,5 ml HRK kuna prihoda od kamate godišnje.
Nego ponudili i prvokup državi i županiji ili gradu nebitno, mislim da u ovom trenutko ovo je samo proforme jer država nema para za to nadam se da uprava vec ima pravog kupca u rukavu negdje. Jer moje mišljenje je da uprava jako dobro radi, u vremenu krize imati ovakve rezultate a to ne govorimo samo o prodaji starih brodova nego i nekim drugim potezima pokazuje da uprava ima viziju a cijena dionice na tržištu nije u njihovoj domeni.

imam par dionica ATPL i ovo nije nagovor na ništa.

PersJesus, ja ću ti reći: Zato, jer su se preračunali naivno u investiciji ! Ko i svaki početnik, koji
ide graditi prvi put veliki objekat- nasjeli su na jeftinu prvu ponudu. A mi koji kužimo
taj problem, znamo – da će ih oženiti već na prvim obračunima količina i viškova…………
I umjesto kredita, riješit će se nekretnine…..

Svaka preinaka košta, svaka izmjena interijera, cijene idu gore građevinskog materijala, i ostala
pitanja , koja su trebali znati dok su ugovarali investiciju………. eto!

joj, da ! Veći dio prostora kupio je PBZ …pa će prebiti dugove……. navodno….!
To znači da- POŠTO-POTO moraju objekat staviti u funkciju – hitno je !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close