ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uvjeren sam da ovdje ima ekipe koja će mi pomoć sa svojim iskustvima….
[pray]

takve se stvari (teme o dionicama) jednostavno ne govore ženi … radi mira u kući [sealed] [tongue]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


tko je ovdje zaradio u čelo ga ljubim….
A sad dečki -kako da boljoj polovici nježno kažem da nije sve u novcu [undecid].
Ak krenem njoj objašnjavat perspektivu brodarskog sektora i neupitan oporavak svjetskog gospodarstva te da je novac na sigurnom jer atpl je ipak perjanica hrvatskih brodara bojim se da će me ozbiljno ozljedit ili čak utuć buletinom [huh].
Uvjeren sam da ovdje ima ekipe koja će mi pomoć sa svojim iskustvima….
[pray]

Pa Craig barem je Hrvatska poznata po crnim fondovima i lovom za koju se nezna odakle je, tako da ti žena za tu lovu ne smije znati da uopće postoji. Ja sam moju samo jednom iz radoznalosti upitao koliko je potrošila u šopingu, a njen odgovor je bio da to pravi muškarac nikad ne pita. Njihov je moto ono što je moje to je samo moje a ono što je tvoje to je i tvoje i moje. Sve su iste. Na kraju da sam na nju prebacio dionice vjerojatno bi ATPL sada bila na 50 kuna. [lol] [lol] [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

tako je , ženi ne govori ništa , a priležnici možeš reć sve ..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

@Kormilar
Istina najbolje šutit, što ćeš naumila si kupit bolji automobil (zamisli ona bi mini moris u ova teška vremena)
te je iskazala interes za pretres mog financijskog stanja i sad se tresem ko HDZ-ovac u USKOK-u.
Možda joj poklonim kakvu staru krntiju (s dotjeranom karoserijom ) i to ju smiri he,he….
Al jedno znam kad planu ove dionice – fino ču se počastit, jer ipak moram kompenzirat ove ježeve muke..

… [kiss] Ma bas ste mi slatki sa svojim naklapanjima i raspravama o nebitnim stvarima. [rolleyes] U svakom slucaju, zabavnije mi je citati o vasim mukama sa suprugama nego o tome kako ce ATPL sutra na x.xxx kn. [tongue]

A ja se baš pitao tko mi je dao jedinicu [lol]
A o čemu da pričamo kad ste nam Vi sve objasnili, a da će atpl doći na x.xxx kn u to ne sumnjam jer da sumnjam vjerovatno bi moja supruga imala autić po želji.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $6070 (DOWN 402)
BPI Average of the T/C routes $9584 (UP 118)
BSI Average of the T/C routes $13454 (DOWN 73)
BHSI Average of the T/C routes $10005 (DOWN 61)

Craig, nisam ti dao jedinicu. [smiley] Mislis da cijena Atpl korelira s tvojim uvjerenjima ili sumnjama? [smiley]

Krize dolaze i prolaze a to nema veze s mojim uvjerenjima i sumnjama.
Vjerujem da će atpl prebrodit krizu, moje vjerovanje također nema korelaciju s kretanjem cijene.
A sad da Vas ja pitam da li Vi vjerujete kad kriza prođe da će atpl biti na ovim smješnim razinama?

Nije pitanje hoce li kriza proci ili ne, pitanje je kada ce proci i sto ce brodari sa silnim brodovima. Kina i Indija usporavaju, novi brodovi i dalje stizu, sve u svemu, ne vjerujem da ce se izvuci tako brzo. Za cijenu ne znam. Mislim da ce za sada padati…

Da što će brodari s brodovima – a rezališta rade punom parom….
Tršište sve izregulira pa će tako i brodski prostor.
Vi ne vjerujete da će se izvući brzo, hmm možda i neče al to mene baš i ne dira jer sam odlučio čekati koliko treba.

Do kraja idućeg tjedna 400 kn. Molim moderatora da ne izbriše post.

New Report

Close