ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Komoditisi idu žestoko gore a s njima i dionice brodara.

Možda si propustio pogledati grafiku nekoliko postova iznad? Sasvim suprotno od toga što ti tvrdiš. Cijene roba su zadnjih godinu dana pale što nikako ne ide u prilog brodarima. Ništa, trenutačno im baš ništa ne ide u prilog.

There will be further downside,” said Peter Elston, Singapore-based head of Asia-Pacific strategy and asset allocation at Aberdeen Asset Management, which oversees about $270 billion. “Things are still getting worse".

http://www.investmenttools.com/futures/crb_index.htm#the_blue_line_is_a_donchian_channel



Kad očekujete oporavak?

Kad se, između ostalog, oporave i ove cijene.

ti stvarno očekuješ kupovati ATPL na ovim razinama kad se ovi gore oporave :)))))



Komoditisi idu žestoko gore a s njima i dionice brodara.

Možda si propustio pogledati grafiku nekoliko postova iznad? Sasvim suprotno od toga što ti tvrdiš. Cijene roba su zadnjih godinu dana pale što nikako ne ide u prilog brodarima. Ništa, trenutačno im baš ništa ne ide u prilog.

There will be further downside,” said Peter Elston, Singapore-based head of Asia-Pacific strategy and asset allocation at Aberdeen Asset Management, which oversees about $270 billion. “Things are still getting worse".

http://www.investmenttools.com/futures/crb_index.htm#the_blue_line_is_a_donchian_channel

[/quote]

Kolega, to što su cijene pale nema nikakve veze jer je to prošlo svršeno vrijeme. Ja sam rekao da je dosegnuto dno na komoditisima baš kao i na brodarskim dionicama.

Ovi analitičari koje ste citirali su kupovali Drys na vrhu po 120 $ i pričali o brodarskom megaciklusu.
Isto tako sad prodaju komoditise i brodare na dnu.

Moja preporuka je kupiti komoditise i dionice brodara.
Vaša je ne kupiti komoditise i dionice brodara.

DRYS je trenutno na 2$ a ATPL na 280kn.

Ajmo vidjeti na jesen tko je bio u pravu [thumbsup]



Komoditisi idu žestoko gore a s njima i dionice brodara.

Možda si propustio pogledati grafiku nekoliko postova iznad? Sasvim suprotno od toga što ti tvrdiš. Cijene roba su zadnjih godinu dana pale što nikako ne ide u prilog brodarima. Ništa, trenutačno im baš ništa ne ide u prilog.

There will be further downside,” said Peter Elston, Singapore-based head of Asia-Pacific strategy and asset allocation at Aberdeen Asset Management, which oversees about $270 billion. “Things are still getting worse".

http://www.investmenttools.com/futures/crb_index.htm#the_blue_line_is_a_donchian_channel

[/quote]

Kada apsolutno nista neide u prilog – to je odličan trenutak za kupnju;)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Vidim da neki nisu shvatili što se događa pa čekaju na bidu puno ispod aska i misle da će nešto dočekati.
Bojim se da neće.
Počeli su preskakivati jedan drugoga i dižu po jednu kunu, ne znam samo kako će im to pomoći.
Bojim se nikako.
Od sad trgovanje ide po asku.
Znam da većina vas to još nije vidjela uživo pa eto uživajte u pogledu[thumbsup]


Vidim da neki nisu shvatili što se događa pa čekaju na bidu puno ispod aska i misle da će nešto dočekati.
Bojim se da neće.
Počeli su preskakivati jedan drugoga i dižu po jednu kunu, ne znam samo kako će im to pomoći.
Bojim se nikako.
Od sad trgovanje ide po asku.
Znam da većina vas to još nije vidjela uživo pa eto uživajte u pogledu[thumbsup]

Ne znaju da li da udaraju danas po asku po 28X ili sutra po 3XX. Dvoume se, jer eto neki dan bilo u izobilju po 253, pa im bilo skupo.

a možda padne i na 200, a možda i ne


a možda padne i na 200, a možda i ne

Aa možda i na 2000, a ko zna možda i ne možda oko 3500 ,a možda ne

godišnji odmori počinju i treba se malo crbi napumpati da si ljudi lijepo plate odmor, zato će ova dijonica u sljedećih nekoliko dana porasti barem do 350, a možda i neće

kolika je nominala ovdje?

Loris =Mida= Ugar..Kolika je nominala? Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst j

Daily Summary of Baltic Exchange Dry Indices
02-07-2012 ========================================================

Baltic Exchange Dry Index BDI 1013 ( UP 9)
Baltic Exchange Capesize Index BCI 1204 ( UP 14)
Baltic Exchange Panamax Index BPI 993 ( UP 9)
Baltic Exchange Supramax Index BSI 1264 ( UP 7)
Baltic Exchange Handysize Index BHSI 719 ( No Change)

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

dajte vi kaj ste cijeli dan na ekranu, prosim lepo, kaj je bilo s onih 500 na asku, jel uteko il ga safatalo?

New Report

Close