ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dakle od sada vozimo u suprotnom smjeru! Zar ne!

kupujem 3000 kom kad padne na 100kn

On


kupujem 3000 kom kad padne na 100kn

Ja ću onda oko 4000 kom,ako u međuvremenu ne potrošim keš… hehe [thumbsup]


Tko će se danas moći pohvaliti da je prodao na najnižoj? A tko li će se moći pohvaliti u dalekoj budućnosti da je kupio po najnižoj?

budemo vidili u bližoj budućnosti, nego ima netko friško stanje kakvo je stanje sa ukupnim brojem dioničara,

DavidE, u minusu sam od- 30 do -92….prosječno. Zadnji put sam cicijašila s -8, nisam prodala- to ti je sad -30…..ali, sjediti ću uz kompjuter slijedeći put,pa mi cijena neće pobjeći. Ovo -92 ti je Ingra.
Ali, sad ću dalje samo s malo likvidnijim dionicama, pa će mi biti lakše izlaziti.Ako sa predzadnjim kešom idem u dokup Ingre, gosp. Igor će sa mnom piti kavu, za kaznu!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



(…) Čekam sutrašnju tekmu najviše zbog naših cura iz Krapine. Kad se vrate u Hrvatsku svakoj ću pokloniti 10 dionica ATPL kao nagradu, sa preporukom DRŽATI.

Kolega, pa meni se učinilo da one DRŽE nešto drugo, i da bi rado DRŽALE bilo što drugo nego ATPL… tako da mislim da bi vam trud bio uzaludan! [lol] [wink]
[/quote]
Kolega kada im otpustim dionice biti će objavljeno na ZSE, fotkanje, izmjena dresova i sl. Ak to ne pogurne ovu staricu-r-a neznam što će. [lol] [yawn]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


DavidE, u minusu sam od- 30 do -92….prosječno. Zadnji put sam cicijašila s -8, nisam prodala- to ti je sad -30…..ali, sjediti ću uz kompjuter slijedeći put,pa mi cijena neće pobjeći.
Ovo -92 ti je Ingra.

75 kuna je bila lijepa cijena za kupiti ingru [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


kupujem 3000 kom kad padne na 100kn

prodajem sve kad dođe na 3000 kn 2017g.



kupujem 3000 kom kad padne na 100kn

prodajem sve kad dođe na 3000 kn 2017g.
[/quote]
[lol]



kupujem 3000 kom kad padne na 100kn

prodajem sve kad dođe na 3000 kn 2017g.
[/quote]
To kolega, takvo razmišljanje mijenja svijet i događaje. Zbog cmizdrenja nam se i događa to što nam se događa. Nikad nisam izgubio vjeru u ovu firmu a u nju me gurnula vlastita intuicija koja me u životu nikad nije prevarila. Gardist 12 points.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



kupujem 3000 kom kad padne na 100kn

prodajem sve kad dođe na 3000 kn 2017g.
[/quote]
2016-2017 je negdje dno za MEGA BEAR .. [sad]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kupujem za 100kn. Slažem se, prodajem za 3000, a nakrcala sam se između 250 i 700kn. Veliki ukrcaj tek slijedi.

New Report

Close