ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



http://www.cfoinnovation.com/content/negative-outlook-global-shipping-industry

[bye]


sto vise ovakvih clanaka vidim sve me vise svrbi cash…jos samo da se oglasi erste sa svojim clankom i slikom oblaka nad bulkerom… [lol] [lol] [lol]
[/quote]

Ovo za Erste potpisujem, ili RBA…kad oni nešto proglase ”buy”, bježi iz toga kolko te noge nose [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Čak niti termini redovnih Slupština nisu pomaknuti,ranije …….to znači, da se Upravi nikud ..ne žuri s kupnjom.

Ovdje je najviše građana-investitora, ostalo najduže (osim HT-a/ pa , kriza uzima svoje……..tj.cijena klizi dolje………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

NA 250, a i više na 255 ulazim sa svime tranu [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

čini mi se da je zaposlenicima bila davana po 20 kunića za dionicu tamo negdje davno 19xx
ima li tko da se sjeća tih sretnih vremena
može li ponovno na 20 kunića za akciju?

Postanite Eu-robovi

Zna li tko zašto danas tonemo?Ova dionica mi je promašaj života…Sreća ostala mi još jedna četvrtina od uloga mislim da bi mogao biti na nuli negdje 2070 godine.. [shocked]

Jedino bi neka veća stopa inflacije mogla natjerati one koji imaju keš deponiran u bankama da počnu ulagati u pojedine dionice.
Upravo tako nešto je i za očekivati i to nakon turističke sezone, tamo negdje u 10 ili 11 mjesecu. Do tada nema većih pomaka za dioničare. Eventualno kakav kratkotrajan, špekulativan val rasta u nekoj "privatizači"!

Tonemo, jer prodaju mali dioničari…koji novce trebaju za život . Kupci su se postavili, najniže- koliko
pamet može razumjeti njihovu pohlepu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Jedino bi neka veća stopa inflacije mogla natjerati one koji imaju keš deponiran u bankama da počnu ulagati u pojedine dionice.
Upravo tako nešto je i za očekivati i to nakon turističke sezone, tamo negdje u 10 ili 11 mjesecu. Do tada nema većih pomaka za dioničare. Eventualno kakav kratkotrajan, špekulativan val rasta u nekoj "privatizači"!

smart cash ti je deponiran i ceka prave kupovne razine ,a ovaj drugi cash (citaj ovce) to nebudes vidio na TK do sljedeceg vrha balona..za X godina..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter@
Pa nisam pri tome ni mislio na "ovčiji keš" jer taj "ovčiji keš" će stojati deponiran na računima banaka sve dok mu ih one ne "zamrznu" zbog nemogućnosti isplata. Odavno je narodu već prodana priča kako su domaće banke sigurne i da mogu mirno spavati. Koliko se za sada da vidjeti narod zaista "mirno spava"!


Jedino bi neka veća stopa inflacije mogla natjerati one koji imaju keš deponiran u bankama da počnu ulagati u pojedine dionice.
Upravo tako nešto je i za očekivati i to nakon turističke sezone, tamo negdje u 10 ili 11 mjesecu. Do tada nema većih pomaka za dioničare. Eventualno kakav kratkotrajan, špekulativan val rasta u nekoj "privatizači"!

nisam ekonomist, no od ovoga sto ste napisali, dvije stvari mi se čine realnije od one treće, tj. tiskanje novog novca i privatizacije da, ali veci priljev od onih koji ionako ne ulazu na burzu, ne. dakle, vjerujem da ce biti stranog kapitala u rh, no bumo vidli. hrvati ce se drzati čarape ili banke, to je moj dojam, osim na zlatnim kokama, kao sto su ht i slicno.


Zna li tko zašto danas tonemo?Ova dionica mi je promašaj života…Sreća ostala mi još jedna četvrtina od uloga mislim da bi mogao biti na nuli negdje 2070 godine.. [shocked]

Koliki je tek promašaj ekipi iz top ten. Imali su u rukama 200 000 000 kuna a sada bijednih 13 000 000. Bez obzira što su ih dobili zabadav, ipak, barem meni ne bi bilo svejedno. Kad je novac u pitanju svi se češkaju na isti način, nema iznimke. Pa kad te unuci još zadirkuju, deda koliko si ono spušio na dionicama? A što ćemo mi? Rekao si da ćeš se pobrinuti za nas, a kako ćemo sada kad to podijelimo? Pet šest njih i svakom po 2 milje, i nije neka lova. Za slijedeću generaciju nema niš. Zaključak je kolega da se uhvatite posla i normalno živite, zaboravite na dionice jer će vam gubitak postati dupli. Pa zar bi mirnije spavali da vam je lova na banci? Ujutro se probudite i čujete obavijest, drage štediše mi smo propali. Nigdje novac nije siguran, jedino je posao sigurnost ako ga imate i znate ga raditi. Od toga se živi.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Pod broj 1. Imate problem s matematikom. Imali su 2 milijarde a ne 200 milijuna. Pod broj 2. Unuci zasigurno ne zadirkuju dedeke. Pod broj 3. Slijedeći se piše "sljedeći". Dakle, radite na sebi, malo matematike, malo pravopisa, a svakako je pohvalno da pokušavate tješiti forumaše.

"Jedino je posao sigurnost, ako ga imate"???? A kad ga izgubite? Mislim da ste htjeli reći "znanje je sigurnost".

New Report

Close