ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedna dobra hrvatska firma prenosi dobit iz 2011 dalje …also DOBIT u ovom našem čemernom jadu od države , a vi jado fondmenađerska spustiste vrijednost na ove čemerne razine …kako vam paše svjetska kriza ova pa ona , sam da se stalno spominje kriza , ha ? …kako smo gramzivi ….kako ćemo i mi kupovat ..a tek kako zaradit …



evo sad je 13 h a promet 5k kuna

Kraj trgovanja je tek u 16 sati. Svašta je moguće do tada. Pa tako i značajno povećanje prometa.
[/quote]
Jesus pa ti si prorok, 100% povećanje prometa, pa velim ja da tebe treba slušati, al nitko me ne sluša. [tongue]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

@Kormilar
Ako je tebi povećanje prometa od 5.000 na 32.000 kn postotni skok od 100%, onda te s pravom ne slušaju. [lol] [tongue]



@Kormilar

Ako je tebi povećanje prometa od 5.000 na 32.000 kn postotni skok od 100%, onda te s pravom ne slušaju. [lol] [tongue]

Gubiš tlo pod nogama, bilo je 10k kada je pisan kom., uzeto sa poslovnog. Ajde izračunaj koliko je narastao promet u postocima od 5000 – 32 000. [kiss]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Sad je bitno to- da će Uprava početi kupovati po 300,00 kuna? A dionica je 265,00 ?
Kako sad to ? Zašto im prodajete na 265,00 …..ako Vam nude 300,00?…Hoće li se popeti
kupnja na 300,00….i to sa šokantnim iznosom količine dionica…?
Nemaju dozvolu za otkup prije Skupštine, znači, sad kupuju brokeri, koji će to Upravi uvaliti na
300,00 i uzeti si cca 13-15 %…ne znam to izračunati…
Onda kupujte, ljudi….tj. čekajte da Vam prodaju na tim cijenama…. a nakon Skupštine, uvalite UPravi.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vidim da je uprava Atlanske odlučila kupovati vlastite dionice i podijeliti ih sebi kao nagradu. E, kad bi sad svi mi skupa stopirali prodaju na ovim smiješnim razinama pa da se direktori baš i ne omaste jeftino.


Vidim da je uprava Atlanske odlučila kupovati vlastite dionice i podijeliti ih sebi kao nagradu. E, kad bi sad svi mi skupa stopirali prodaju na ovim smiješnim razinama pa da se direktori baš i ne omaste jeftino.

Kolega uvijek će biti prodaje, taman svi stali. Sad kad Roha odlazi, mogla bi nam Atpl prek noći otići na 3000 kuna, mislim ak Euro bude 75 kuna. Budemo svi milijunaši u tren oka, al opet i to bi nam bilo malo.
[rolleyes]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

http://www.cfoinnovation.com/content/negative-outlook-global-shipping-industry

[bye]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

%


Vidim da je uprava Atlanske odlučila kupovati vlastite dionice i podijeliti ih sebi kao nagradu. E, kad bi sad svi mi skupa stopirali prodaju na ovim smiješnim razinama pa da se direktori baš i ne omaste jeftino.

zadnje sto su podjelili onih 10 tak % na racun dividende na svakih 12 je bila 1 mislim..znamo kako je zavrsilo…uprava je pokidala bid vec nakon odluke…tako da ne prizivaj to… [sad] [sealed]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Vidim da je uprava Atlanske odlučila kupovati vlastite dionice i podijeliti ih sebi kao nagradu. E, kad bi sad svi mi skupa stopirali prodaju na ovim smiješnim razinama pa da se direktori baš i ne omaste jeftino.

Konsenzus dioničara atlantske plovidbe da ne prodaju dok se ne poveća cijena?
Sjećam se da je ekipa s ingre nekad imala takav plan, od njih možete puno naučiti.


http://www.cfoinnovation.com/content/negative-outlook-global-shipping-industry

[bye]


sto vise ovakvih clanaka vidim sve me vise svrbi cash…jos samo da se oglasi erste sa svojim clankom i slikom oblaka nad bulkerom… [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close