ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Potpora stiže, a Vi mi prodali! [cry]

1. navlakački naslov
2. stara, prošlogodišnja informacija sa skupštine održane u kolovozu 2011.
3. @Buda Ako smatraš da Uprava čeka još nižu cijenu, to znači da su predviđanja Uprave o daljnjem poslovanju tijekom godine negativna.
4. IMHO, ne bi bilo pametno trošiti novac na kupnju dionica u trenutku kad je situacija s vozarinama napeta, kad neki brodari u svijetu plove na rubu bankrota i kad je svaki dolar na dugi rok važan.

500 kom na prodaji!
Što se dešava sa ovom dioncom da neko izlazi već danima po ovim cijenama?

Imali tu kraja?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

evo umro od straha radi tih 500 kom [lol] …
Kao što rekoh da dionica padne na kunu – meni isto jer je ne namjeravam prodat (kao i većina manjih dioničara jer evo sad je 13 h a promet 5k kuna).

@craig

Što manje padne kolega prije će se vratiti na željenu cijenu.
Ako pad na 100 kn treba duži period da se vrati…kužiš!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Moš mislit, pogledajte malo graf atlanske pa će Vam sve bit jasno – pa nedavno ste imali skok s 300 na 410 u vrlo kratkom roku.

Craig @ tako ce bit sa xxx razine na 300

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A vi ste ko neki prorok 🙂
I onda s razine 300 na XXXX.
BIt će što bude, bitno je samo koliko vjerujete u nešto.


A vi ste ko neki prorok 🙂
I onda s razine 300 na XXXX.
BIt će što bude, bitno je samo koliko vjerujete u nešto.

4 znamenke je jaaako daleko trenutno ,ali ako vi vjerujete u nesto ,samo naprijed [thumbsup]
p.s. vjerovanje ,nada,zelja …na TK ne radi [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Na 250 će biti kupnje, naravnom ako bude prodaje!

Čini mi se da se ovdje svi ponašaju u stilu one Držićeve cit. "Bolja je dogovorena šteta, nego korist bez dogovora". Kupajte se ljudi i uživajte, pustite TK.


Čini mi se da se ovdje svi ponašaju u stilu one Držićeve cit. "Bolja je dogovorena šteta, nego korist bez dogovora". Kupajte se ljudi i uživajte, pustite TK.

Ahahahahah. Na 1200 si savjetovao da kupujemo, a sad nam savjetuješ da uživamo. Uživaj ti u 80 % minusa [bye]

Počelo je....


evo sad je 13 h a promet 5k kuna

Kraj trgovanja je tek u 16 sati. Svašta je moguće do tada. Pa tako i značajno povećanje prometa.

New Report

Close