ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@miami
Atlantska neka kupuje vlastite dionice, kada procijeni da je njihova razina isplativa i ako ima "perja". Tu mene više brine što će s tim trezorskim dionicama. Nagraditi upravu za uspješno poslovanje ili iste podijeliti kao dividendu ili naprosto poništiti.
Čisto za utjehu, imam ja u svom trezoru i dionice po 600 i 700kn. Ove današnje spustile ulaz, a možda bude i kakav val. Ne očekujem Tsunami ali Maestral 😉

Hopa, poceli smo se hvaliti kupnjama po 600-700 kn. 🙂


Nikl, da nisam pročitala tvoj post – ovako bi napisala…

….Kako nas je Uprava ATPL-a prevarila…..rekli su da će , ako cijena JAKO PADNE početi kupovati…

Znači-kolega NIkl, dugo očekivana kupnja,/ otkup/ od Uprave- IPAK ĆE BITI , sad kad smo svi već skoro
poginuli na bojištu?


A od koga će kupovati po ovim cijenama, mislim kakva će biti tehnika kupnje, nek se to objavi, da mali, pohlepni, izmučeni i pokradeni dioničari barem nešto znaju ako imaju pravo na to. Sve što znaju je to da je gubitak u 1q bio 33 mk, znaju da je NAV 1000 Kuna, znaju da ih Jesus svaki dan šamara kako se sjeti i stigne, i mislim da više ništa ne znaju, samo nagađaju i to krivo. Ili neka Atpl pozove ove forumaše i otkupi njihove dionice po ulaznim cijenama. Al onda bi poslovni bankrotirao, di će naći zamjenu za ovakovu leperšavost razmišljanja. [lol] [lol] [lol] Malo sam popila sorrrryyyyy.

Nitko te ne može zajahati ako ti leđa nisu savijena


Hopa, poceli smo se hvaliti kupnjama po 600-700 kn. 🙂

Pa koliko je ovdje bilo dokupa na forumu mislim da bi sada ATPL trebala imati najmanje 4 000 000 dionica. Mislim na neki dokap koji smo mi za razliku od IGH izveli u najstrožoj tajnosti i tako spasili nam najdražu firmu.[yawn]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


http://finance.yahoo.com/q?s=EGLE
pocelo je sa stock splitom ..lipo za prvi dan [bye]

Da, Inverter, obrnuti stock split u omjeru 4:1, upravo čitam u definiciji da je to "južuli bad sign".

Međutim, osim što je dionica večeras izgubila na vrijednosti preko 8%, nije tako strašno.
Naime, htjeli su samo izbjeći delistanje s Nasdaq-a čija pravila nalažu da vrijednost pojedine dionice mora biti najmanje 1 USD. Ružno bi na semaforu izgledalo "centarenje" 0,78 USD i sl.
Još bi netko pomislio da su pred bankrotom.

Definition of ‘Reverse Stock Split’
A reduction in the number of a corporation’s shares outstanding that increases the par value of its stock or its earnings per share. The market value of the total number of shares (market capitalization) remains the same.

For example, a 1-for-2 reverse split means you get half as many shares, but at twice the price. It’s usually a bad sign if a company is forced to reverse split – firms do it to make their stock look more valuable when, in fact, nothing has changed. A company may also do a reverse split to avoid being delisted.

Read more: http://www.investopedia.com/terms/r/reversesplit.asp#ixzz1vjMGnEJK



Pa dokada će ovaj Jesus biti u pravu?

Pitaj Malibua. Zadnje 3 godine cijelo vrijeme savjetuje kupnju i svojedobno se bio pohvalio da ima informacije iz prve ruke. O stoticama odušeljvene publike da ne govorimo. [smiley]
[/quote]
Koji si ti lažov i provokator,nađi i jedan post di sam ja savjetovao kupnju ili prodaju bilo koje dionice,i kakve ebene informacije iz prve ruke,znam koliko brodova plovi,naruđbe i isporuke brodova,a to je sve dostupno na netu
Za razliku od tebe mislim da ipak doprinosim ovoj temi,spamaš svakodnevno temu sa kukanjem i crnilom ko da je smak svijeta,i odkači me se,za mene si ti sitna duša koja uživa u tuđoj nevolji

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


(…) Mislim da ipak doprinosim ovoj temi (…)

Zadnje 3 godine doprinosiš stvaranju neutemeljenog optimizma.


i kakve ebene informacije iz prve ruke,znam koliko brodova plovi,naruđbe i isporuke brodova,a to je sve dostupno na netu

Danas je sve "dostupno na netu", a prije dobrih godinu dana si izjavio kako su ti preko prijatelja "dostupni mnogi podaci". Nisu li to podaci iz prve ruke kakve prosječni forumaš nema?
(…) ja živim na moru i od mora i imam puno prijatelja koji plove(prijatelj mi se iskrcao u Japanu dva dana poslije tsunamija),i dostupni su mi mnogi podaci i voljan sam ih podijeliti na forumu (…)


Hopa, poceli smo se hvaliti kupnjama po 600-700 kn. 🙂

pretpostavljam da čekaš " crni četvrtak " iz 1929 godine pa da jeftino kupiš 😉

Kontesa, NAV 1000….znači..što? / nisam ekonomista/.Hvala na odgovoru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nikl, da nisam pročitala tvoj post – ovako bi napisala…

….Kako nas je Uprava ATPL-a prevarila…..rekli su da će , ako cijena JAKO PADNE početi kupovati…

Znači-kolega NIkl, dugo očekivana kupnja,/ otkup/ od Uprave- IPAK ĆE BITI , sad kad smo svi već skoro
poginuli na bojištu?

kad su to rekli?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ne sjećam se, da li je bilo prije 6 ili 9 mjeseci.Ja sam nazvala, i napisala sam Vam to na ovom forumu,treba prolistati unatrag postove.
Žena , odgovorna za investitore, koja se javlja, rekla je da je cijena-takva -kakva je, i ako jako padne,
da će početi kupovati…ako se Uprava odluči, da će kupiti…..tako-nekako.
MOje pitanje je bilo u smislu:….Zašto su pasivni, i ne angažiraju brokera da im podrži cijenu, a ne da
cijena pada neprekidno i nitko ništa ne radi….
Pa, imaju brokera, garant i to DOBROG i sigurno ovo prati na forumu.
Možda se to sve skuplja na skrbničkom računu nekog ….šta ja znam , neaktivnog poduzeća
ili fonda nekim ugovorom…… pa, to se nas ne tiče direktno, ako nije zabranjeno.
Ako je, onda smo si sami krivi- što ne znamo tko stoji iza koga.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close