ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $7927 (DOWN 599)
BPI Average of the T/C routes $9456 (DOWN 411)
BSI Average of the T/C routes $11714 (UP 32)
BHSI Average of the T/C routes $9694 (UP 35)


bestija2@ postao si ažuran svaki dan..sto bi ? [rolleyes]

Samo sam dosljedan ,bez obzira šta mi ne ide u prilog.

bit će bolje................


Pa dokada će ovaj Jesus biti u pravu? Već gubim strpljenje. [angry]

A tu ste tek dva tjedna??? A što bi rekli za prvoborce koji su mogli fakultet završiti da nisu kupovali ovu dionicu i potratili uzalud vrijeme na forumu. Fakat nitko nije zadovoljan.

Nitko te ne može zajahati ako ti leđa nisu savijena

Jeli potonija koji brod? Ili samo cijena dionice…………….

Evo kako to rade Ameri, dok vi tratite vrijeme po forumu.
Vaš link

Nitko te ne može zajahati ako ti leđa nisu savijena


iz prve ruke, oporavak za 2 god., do tada prikupljati što više , uskoro punjenje trezora atpl vlastitim dionicama

kupio danas




Ima li ovdje neko iz Atlantske da nas informira iz prve ruke?
Pusti ovo ide gore, pada dole.

Nema ti ovdje nikog iz Atpl, ne čitaju ti oni poslovni forum, imaju oni pametnijeg posla. Nazovi ih direktno pa pitaj i onda nam postaj ovdje što su ti rekli. [rolleyes]
[/quote]
ma najbolje informacije nećeš dobiti od direktora, nego od onih koji tamo rade. Koliko su kapaciteti u funkciji, neki novi ugovori, pokrivanje troškova …. ovako tek polugodišnje FI, a onda mi komentar gospara direktora i netreba.
[/quote]

Aha, direktori ne rade? "netreba" se piše ne treba. gospari direktori su (obzirom da se u gružu čuju neki bageri, a neka iskopina se uređuje) očito usred krize krenuli ulupati 25 mil eura u zgradu. a i neke brodove financiraju ako se ne varam. kolika je dobit u zadnjih 5 godina?

Ima li ovdi kabela ili ni njega? [smiley]

A BALVANA!!! :) :) :)





Ima li ovdje neko iz Atlantske da nas informira iz prve ruke?
Pusti ovo ide gore, pada dole.

Nema ti ovdje nikog iz Atpl, ne čitaju ti oni poslovni forum, imaju oni pametnijeg posla. Nazovi ih direktno pa pitaj i onda nam postaj ovdje što su ti rekli. [rolleyes]
[/quote]
ma najbolje informacije nećeš dobiti od direktora, nego od onih koji tamo rade. Koliko su kapaciteti u funkciji, neki novi ugovori, pokrivanje troškova …. ovako tek polugodišnje FI, a onda mi komentar gospara direktora i netreba.
[/quote]

Aha, direktori ne rade? "netreba" se piše ne treba. gospari direktori su (obzirom da se u gružu čuju neki bageri, a neka iskopina se uređuje) očito usred krize krenuli ulupati 25 mil eura u zgradu. a i neke brodove financiraju ako se ne varam. kolika je dobit u zadnjih 5 godina?
[/quote]
Hvala što si me ispravio. Gruž se piše velikim slovom 😉
No, knjigovodstvena vrijednost Atlantske je debelo iznad trenutne cijene dionice.
Inače forumi su vrlo dobar izvor informacija. I za vlast. No, informacije je uvijek dobro provjeriti.

http://finance.yahoo.com/q?s=EGLE
pocelo je sa stock splitom ..lipo za prvi dan [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Pa dokada će ovaj Jesus biti u pravu?

Pitaj Malibua. Zadnje 3 godine cijelo vrijeme savjetuje kupnju i svojedobno se bio pohvalio da ima informacije iz prve ruke. O stoticama odušeljvene publike da ne govorimo. [smiley]

Nikl, da nisam pročitala tvoj post – ovako bi napisala…

….Kako nas je Uprava ATPL-a prevarila…..rekli su da će , ako cijena JAKO PADNE početi kupovati…

Znači-kolega NIkl, dugo očekivana kupnja,/ otkup/ od Uprave- IPAK ĆE BITI , sad kad smo svi već skoro
poginuli na bojištu?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close